VIP Sport

16. dubna 2018 • 18:30

Drsný vztah Řepky se Strakou: Vymazal jsem si ho z mobilu a nemluvím s ním!

Autor:

Neodpustil mu a zřejmě to ani nikdy neudělá. Bývalý fotbalista Tomáš Řepka v pořadu Tiki-Taka na O2 TV Sport prozradil, že s bývalým sparťanem Františkem Strakou přerušil veškerou komunikaci a dokonce si ho vymazal z telefonu. Vše kvůli tomu, že před lety odešel trénovat Slavii.Hodil ho na druhou stranu barikády. Řepka už nepovažuje bývalého hráče a trenéra Františka Straku za klubovou ikonu Sparty. „Franta je přeběhlík. Udělal zásadní chybu a to se neodpouští. V životě bych tam nešel. Jednou jsem lano ze Slavie dostal a já o tom nemluvím,“ řekl ve fotbalové talkshow Řepka.

Zpěvák Jakub Smolík, který byl také hostem pořadu, se smál, že z Edenu dostal někdejší stoper maximálně tak lano kolem krku. „Ne ne. Řekl jsem tehdy, že bych se šel raději pást na louku, než do Slavie,“ dodal Řepka a upozornil, že podle něj je správná cesta jít ze Slavie do Sparty, ale ne naopak. Proto je naštvaný na Straku, že „zradil“.

„Frantu Straku jsem si vymazal z telefonu. Dokonce s ním ani nemluvím, když ho někde potkám. To je napořád. Pro mě je to zásadní,“ tvrdil Řepka.

Věříme našim! Legendy Sparty a Slavie Tomáš Řepka a Vladimír Šmicer před derby v redakci deníku Sport.
Věříme našim! Legendy Sparty a Slavie Tomáš Řepka a Vladimír Šmicer před derby v redakci deníku Sport.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze