VIP Sport

16. dubna 2018 • 18:30

Drsný vztah Řepky se Strakou: Vymazal jsem si ho z mobilu a nemluvím s ním!

Autor:

Neodpustil mu a zřejmě to ani nikdy neudělá. Bývalý fotbalista Tomáš Řepka v pořadu Tiki-Taka na O2 TV Sport prozradil, že s bývalým sparťanem Františkem Strakou přerušil veškerou komunikaci a dokonce si ho vymazal z telefonu. Vše kvůli tomu, že před lety odešel trénovat Slavii.Hodil ho na druhou stranu barikády. Řepka už nepovažuje bývalého hráče a trenéra Františka Straku za klubovou ikonu Sparty. „Franta je přeběhlík. Udělal zásadní chybu a to se neodpouští. V životě bych tam nešel. Jednou jsem lano ze Slavie dostal a já o tom nemluvím,“ řekl ve fotbalové talkshow Řepka.

Řepka o trenérovi Strakovi: Když odešel do Slavie, vymazal jsem si ho z mobilu
1080p 720p 360p

Zpěvák Jakub Smolík, který byl také hostem pořadu, se smál, že z Edenu dostal někdejší stoper maximálně tak lano kolem krku. „Ne ne. Řekl jsem tehdy, že bych se šel raději pást na louku, než do Slavie,“ dodal Řepka a upozornil, že podle něj je správná cesta jít ze Slavie do Sparty, ale ne naopak. Proto je naštvaný na Straku, že „zradil“.

„Frantu Straku jsem si vymazal z telefonu. Dokonce s ním ani nemluvím, když ho někde potkám. To je napořád. Pro mě je to zásadní,“ tvrdil Řepka.

Věříme našim! Legendy Sparty a Slavie Tomáš Řepka a Vladimír Šmicer před derby v redakci deníku Sport.
Věříme našim! Legendy Sparty a Slavie Tomáš Řepka a Vladimír Šmicer před derby v redakci deníku Sport.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze