VIP Sport

16. dubna 2018 • 18:30

Drsný vztah Řepky se Strakou: Vymazal jsem si ho z mobilu a nemluvím s ním!

Autor:

Neodpustil mu a zřejmě to ani nikdy neudělá. Bývalý fotbalista Tomáš Řepka v pořadu Tiki-Taka na O2 TV Sport prozradil, že s bývalým sparťanem Františkem Strakou přerušil veškerou komunikaci a dokonce si ho vymazal z telefonu. Vše kvůli tomu, že před lety odešel trénovat Slavii.Hodil ho na druhou stranu barikády. Řepka už nepovažuje bývalého hráče a trenéra Františka Straku za klubovou ikonu Sparty. „Franta je přeběhlík. Udělal zásadní chybu a to se neodpouští. V životě bych tam nešel. Jednou jsem lano ze Slavie dostal a já o tom nemluvím,“ řekl ve fotbalové talkshow Řepka.

Řepka o trenérovi Strakovi: Když odešel do Slavie, vymazal jsem si ho z mobilu
1080p 720p 360p

Zpěvák Jakub Smolík, který byl také hostem pořadu, se smál, že z Edenu dostal někdejší stoper maximálně tak lano kolem krku. „Ne ne. Řekl jsem tehdy, že bych se šel raději pást na louku, než do Slavie,“ dodal Řepka a upozornil, že podle něj je správná cesta jít ze Slavie do Sparty, ale ne naopak. Proto je naštvaný na Straku, že „zradil“.

„Frantu Straku jsem si vymazal z telefonu. Dokonce s ním ani nemluvím, když ho někde potkám. To je napořád. Pro mě je to zásadní,“ tvrdil Řepka.

Věříme našim! Legendy Sparty a Slavie Tomáš Řepka a Vladimír Šmicer před derby v redakci deníku Sport.
Věříme našim! Legendy Sparty a Slavie Tomáš Řepka a Vladimír Šmicer před derby v redakci deníku Sport.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze