VIP Sport

16. dubna 2018 • 18:30

Drsný vztah Řepky se Strakou: Vymazal jsem si ho z mobilu a nemluvím s ním!

Autor:

Neodpustil mu a zřejmě to ani nikdy neudělá. Bývalý fotbalista Tomáš Řepka v pořadu Tiki-Taka na O2 TV Sport prozradil, že s bývalým sparťanem Františkem Strakou přerušil veškerou komunikaci a dokonce si ho vymazal z telefonu. Vše kvůli tomu, že před lety odešel trénovat Slavii.Hodil ho na druhou stranu barikády. Řepka už nepovažuje bývalého hráče a trenéra Františka Straku za klubovou ikonu Sparty. „Franta je přeběhlík. Udělal zásadní chybu a to se neodpouští. V životě bych tam nešel. Jednou jsem lano ze Slavie dostal a já o tom nemluvím,“ řekl ve fotbalové talkshow Řepka.

Řepka o trenérovi Strakovi: Když odešel do Slavie, vymazal jsem si ho z mobilu
1080p 720p 360p

Zpěvák Jakub Smolík, který byl také hostem pořadu, se smál, že z Edenu dostal někdejší stoper maximálně tak lano kolem krku. „Ne ne. Řekl jsem tehdy, že bych se šel raději pást na louku, než do Slavie,“ dodal Řepka a upozornil, že podle něj je správná cesta jít ze Slavie do Sparty, ale ne naopak. Proto je naštvaný na Straku, že „zradil“.

„Frantu Straku jsem si vymazal z telefonu. Dokonce s ním ani nemluvím, když ho někde potkám. To je napořád. Pro mě je to zásadní,“ tvrdil Řepka.

Věříme našim! Legendy Sparty a Slavie Tomáš Řepka a Vladimír Šmicer před derby v redakci deníku Sport.
Věříme našim! Legendy Sparty a Slavie Tomáš Řepka a Vladimír Šmicer před derby v redakci deníku Sport.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze