VIP Sport

19. dubna 2018 • 12:26

Berdychova Ester škádlí v krátkém tílku: Tady je Tomášovo!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

V posilovně tráví spoustu času, aby si po boku svého milovaného tenisového fešáka udržela modelkovskou postavu. Ester Berdych Sátorové (26) se to daří nad míru dobře, vůbec se pak nemusí stydět poodhalit o něco víc. Jako naposledy, kdy se slunila jen v krátkém tílku!Je to dřina chodit denně běhat, trávit nekonečné minuty na pásu či pracovat s váhou svého těla. Do toho Ester dohlíží na rodinnou životosprávu a takové chování jednoznačně imponuje i nejlepšímu českému tenistovi. Berdych (32) po boku Ester jenom kvete!

V posledních týdnech sexy brunetka na sociálních sítích ukazuje, jak je fitkem posedlá. Provokativní fotka v modro-černých bikinách, v póze u zrcadla s posilovacími míči a v poslední řadě vyprsená opalovačka! „Ready for summer,“ vzkazuje Ester, že je na léto připravena.

Na druhou stránku, aby měla manželka na přípravu dokonalého života prostor, dohlíží Tomáš. Letos už vydělal přes 11 milionů korun, v kariéře zhruba půl miliardy, takže nejsledovanějšímu českému sportovnímu páru nestojí v cestě za sny vůbec nic…

Takhle se opaluje paní Berdychová.
Takhle se opaluje paní Berdychová.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze