VIP Sport

20. dubna 2018 • 14:19

Česko vede po fedcupovém večírku 1:0: Růžové panterky pokousaly Němky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Koušou, a to semifinále Fed Cupu ještě ani nezačalo! České tenistky si ve Stuttgartu připsali pomyslný první bod, naprosto totiž ovládly tradiční banket. Nabitý národní tým si ho užil v růžovém, Němky vyšly ve smutečních tónech. Snad tahle nálada vydrží i po víkendu!Předčasné finále? I tak by se dal nazývat semifinálový souboj tenistek v šestém největším městě Německa. Podle toho, jak se české hráčky na slavnostní večeři vymódily, vládne v týmu pohoda a pozitivní atmosféra.

Petra Kvitová, Karolína Plíšková, Barbora Strýcová a Kateřina Siniaková si navlékly barevně výstřední šaty s krátkými sukněmi. „Pink Panthers,“ tedy růžové panterky, nazvala sváteční úbor Strýcová.

Mimo kurt je to jasná výhra, ale na uklouzané antuce už to pravděpodobně nebude tak jednoduché. Němky jsou silnými soupeřkami a o postup se budou rvát až do konce. Ovšem Češky mají slušnou motivaci – mohou postoupit do šestého finále v posledních 8 letech. Tak držíme palce, ať to vyjde!

Karolína Plíšová pečlivě naslouchá.
Karolína Plíšová pečlivě naslouchá.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze