VIP Sport

20. dubna 2018 • 14:19

Česko vede po fedcupovém večírku 1:0: Růžové panterky pokousaly Němky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Koušou, a to semifinále Fed Cupu ještě ani nezačalo! České tenistky si ve Stuttgartu připsali pomyslný první bod, naprosto totiž ovládly tradiční banket. Nabitý národní tým si ho užil v růžovém, Němky vyšly ve smutečních tónech. Snad tahle nálada vydrží i po víkendu!Předčasné finále? I tak by se dal nazývat semifinálový souboj tenistek v šestém největším městě Německa. Podle toho, jak se české hráčky na slavnostní večeři vymódily, vládne v týmu pohoda a pozitivní atmosféra.

Petra Kvitová, Karolína Plíšková, Barbora Strýcová a Kateřina Siniaková si navlékly barevně výstřední šaty s krátkými sukněmi. „Pink Panthers,“ tedy růžové panterky, nazvala sváteční úbor Strýcová.

Mimo kurt je to jasná výhra, ale na uklouzané antuce už to pravděpodobně nebude tak jednoduché. Němky jsou silnými soupeřkami a o postup se budou rvát až do konce. Ovšem Češky mají slušnou motivaci – mohou postoupit do šestého finále v posledních 8 letech. Tak držíme palce, ať to vyjde!

Karolína Plíšová pečlivě naslouchá.
Karolína Plíšová pečlivě naslouchá.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze