VIP Sport

20. dubna 2018 • 20:00

Sexy Cibulková si zahrála na cyklistku, co z toho? Její bradavky okukuje celý svět!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dostat se po zranění co nejrychleji do formy. To je plán slovenské sexy tenistky Dominiky Cibulkové (28), která ho plní na sto procent. Do tréninku zapojila i kolo, ale zapomněla si pod trikot vzít podprsenku! Teď se jejími bradavkami baví celý svět.Nasadila helmu, brýle, rukavice, navlékla se do černé cyklokombinézy, ale pod ní si nevzala spodní prádlo. Takhle trénuje slovenská hvězda Cibulková! Její provokace samozřejmě nezůstala bez odezvy.

Po zveřejnění snímku na sociálních sítích se zvedla vlna zvědavců a vtipálků, kteří si samozřejmě všimli. Jestli Dominiku ofouklo nebo se jí udělala zima po těle, to už se asi nedozvíme, ale na obrázku ukázala perfektně tvarované bradavky.

Naštěstí měla po svém boku muže Michala, takže nikdo odvážný, kdo by ji oslovil, neměl šanci. Vlastně to byl sám pyšný manžel, kdo fotku zveřejnil. Pravda, za tu sexy krásku, kterou má doma, se rozhodně nemusí stydět.

Cibulková se ráda fotí na sociální sítě.
Cibulková se ráda fotí na sociální sítě.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze