VIP Sport

21. dubna 2018 • 13:55

Nesmrtelná teta řádila na Spartě: Rumunova lahůdka rozpálila Bohdalku!

Autor: Petr Němec
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fanoušci fotbalové Sparty mohou mít zase trochu dlouhodobější radost. Páteční duel s Jabloncem přinesl výhru a tři body i posun na třetí místo s výhledem na pohárovou Evropu. Výhru 2:0 navíc svým balistickým skvostem zrežíroval Spartě nejdražší plejer v dějinách tuzemské ligy Nico Stanciu (stál 120 milionů korun). A jeho paráda nadchla i Jiřinu Bohdalovou…Uzdravila se z pádu ze schodů rychleji, než leckterý fotbalista. »Nesmrtelná teta« fandila z VIPky. Jo, jo. Jiřina Bohdalová (86) je fotbalová nadšenkyně a přišla na Spartu omrknout trošku jiné herce. Udělali jí radost...

Jiřina Bohdalová sledovala duel Sparty s Jabloncem
Jiřina Bohdalová sledovala duel Sparty s Jabloncem

Letenští si dlouho s mužstvem svého extrenéra Rady nevěděli rady. Kanga »štrykoval« bezúčelné kličky, Frýdek se u lajny pral sám se sebou a gólman Nita musel po kiksu obrany v tutovce vychytat Chramostu.

Balzám na pocuchané nervy rudých fans přišel ve 35. minutě. Stanciu z trestňáku lahůdkově zavěsil balon pravačkou o břevno do sítě. Parádní »Angličan«! Byla to první střela Pražanů na bránu v utkání a pátá trefa rumunského špílmachra v rudém triku.

Sparta - Jablonec: Stanciu se trefil nádherně přes zeď a Sparta vede 1:0

„Byli jsme pořád na špičkách. Rozhodla naše touha a soudržnost,“ přivítal tři body kapitán Sparty Josef Šural.

 
Články odjinud


Články odjinud