VIP Sport

22. dubna 2018 • 15:20

Tenistky slavily finále šesté finále za osm let, tým křepčil na kurtu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chystají svatbu a snoubenec tenistky Karolíny Plíškové (26) Michal Hrdlička (29) je se svou láskou všude. Dokonce se zdá, že už je i oficiálním členem českého fedcupového týmu. S ním totiž v Německu vesele křepčil po postupu tenistek do finále přímo na kurtu…Hrdličkova láska Plíšková v neděli dopoledne ještě postup nezařídila, skvěle hrající Němka Görgesová jí nepovolila skoro nic a snížila ve fedcupovém semifinále z pohledu domácích na 1:2. Sporťák a manažer Hrdlička tak chvíli Káju utěšoval, pak už ale z plných plic podporoval Petru Kvitovou.

Český fedcupový tým s hrdinkou Petrou Kvitovou slaví postup do finále Fed Cupu
Český fedcupový tým s hrdinkou Petrou Kvitovou slaví postup do finále Fed Cupu

Česká hrdinka pak smetla bývalou světovou jedničku Angelique Kerberovou za necelou hodinku 6:2 a 6:2 a mohly vypuknout postupové oslavy. Těch se přímo na kurtu s trenéry a hráčkami účastnil právě i Plíškové snoubenec v týmovém oblečení a evidentně si to pořádně užíval…

„Michal tady byl jako právoplatný člen týmu. Jako ostatní hráčky i Karolína tady měla někoho, kdo měl na starosti její přípravu, Michal Hrdlička tu byl jako její kondiční trenér,“ vysvětlil mluvčí týmu Karel Tejkal a ani kapitán Petr Pála neměl s Hrdličkovou přítomnosti na kurtu žádný problém: „Za ten týden si to tady odpracoval.“

V Německu byl tentokrát realizační tým širší než obvykle, protože hráčky ve Stuttgartu zůstávají na turnaj WTA a měly s sebou své vlastní týmy.

Česká ulička: Dvojčata Plíškovy mají slabost pro stejné chlapy
360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze