VIP Sport

22. dubna 2018 • 15:20

Tenistky slavily finále šesté finále za osm let, tým křepčil na kurtu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chystají svatbu a snoubenec tenistky Karolíny Plíškové (26) Michal Hrdlička (29) je se svou láskou všude. Dokonce se zdá, že už je i oficiálním členem českého fedcupového týmu. S ním totiž v Německu vesele křepčil po postupu tenistek do finále přímo na kurtu…Hrdličkova láska Plíšková v neděli dopoledne ještě postup nezařídila, skvěle hrající Němka Görgesová jí nepovolila skoro nic a snížila ve fedcupovém semifinále z pohledu domácích na 1:2. Sporťák a manažer Hrdlička tak chvíli Káju utěšoval, pak už ale z plných plic podporoval Petru Kvitovou.

Český fedcupový tým s hrdinkou Petrou Kvitovou slaví postup do finále Fed Cupu
Český fedcupový tým s hrdinkou Petrou Kvitovou slaví postup do finále Fed Cupu

Česká hrdinka pak smetla bývalou světovou jedničku Angelique Kerberovou za necelou hodinku 6:2 a 6:2 a mohly vypuknout postupové oslavy. Těch se přímo na kurtu s trenéry a hráčkami účastnil právě i Plíškové snoubenec v týmovém oblečení a evidentně si to pořádně užíval…

„Michal tady byl jako právoplatný člen týmu. Jako ostatní hráčky i Karolína tady měla někoho, kdo měl na starosti její přípravu, Michal Hrdlička tu byl jako její kondiční trenér,“ vysvětlil mluvčí týmu Karel Tejkal a ani kapitán Petr Pála neměl s Hrdličkovou přítomnosti na kurtu žádný problém: „Za ten týden si to tady odpracoval.“

V Německu byl tentokrát realizační tým širší než obvykle, protože hráčky ve Stuttgartu zůstávají na turnaj WTA a měly s sebou své vlastní týmy.

Česká ulička: Dvojčata Plíškovy mají slabost pro stejné chlapy
360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze