VIP Sport

23. dubna 2018 • 05:00

Dnes je to rok, kdy si fotbalista Rajtoral (†31) vzal život: Hlídají ho andělé

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Slzy oschly, zůstala dojemná vzpomínka na dobrotivého blonďáčka. Dnes je tomu rok, co obětavý zadák reprezentace a Plzně František Rajtoral (†31) ukončil svůj život.Fotbalový svět odmítal té zprávě uvěřit. »Rajty« byl přece navenek věčně usměvavý kluk a pohodář, který nedokázal nikoho zarmoutit. Dokud nesáhl k činu, který se nedá vrátit zpátky...

Jak je vidět, rodina ani přátelé na Rajtorala nezapomněli.
Jak je vidět, rodina ani přátelé na Rajtorala nezapomněli.

Rodná Příbram, jaro v rozpuku. V urnovém háji na Hvězdičce svítí slunce na rodinný hrob. Na pomníčku je Rajtoralova podobizna v srdíčku s logem Viktorie a kolem svědectví, že na něj nelze zapomenout.

Svíčky, květiny, stuhy v plzeňských barvách a poselství nehynoucí lásky. Čtyři andělé a madona střeží jeho nepokojnou duši, která našla klid až po tragickém rozuzlení Františkova pohnutého osudu.

Dlouho sváděl boj s depresemi a podlehl jim až daleko od domova při angažmá v tureckém Gaziantepsporu. Oběsil se tam ve svém domě...

Plzeň - Dukla: Choreo fanoušků s Františkem Rajtoralem
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze