VIP Sport

25. dubna 2018 • 16:12

Zklamaná legenda Sparty Hlinka: Nemám problém si přiznat, že hraju ho...

Autor:

Zklamání. Slovo, které vystihuje pocity hokejisty Jaroslava Hlinky z poslední sezony. Sparta vypadla letos jako první klub z extraligového play off a zkušený jedenačtyřicetiletý útočník v rozhovoru pro pořad Česká ulička na DIGI TV prozradil, že na tom nese velký podíl.Patří k největším legendám hokejové Sparty. Jaroslav Hlinka ale poslední sezonu v milovaném klubu zakončil s velkými rozpaky. „Byla to pravděpodobně moje poslední sezona ve Spartě a ten dres už asi nikdy neobleču. Je to nepříjemný. Plánoval jsem se rozloučit trošku jinak,“ povzdechl si někdejší hráč Colorada Avalanche v NHL.

„Z mé strany bylo všechno špatné od začátku. Moc mi to nešlo. Necítil jsem se vůbec dobře. Během sezony jsem nenašel svou tvář. Byla to moje úplně nejhorší sezona v kariéře. Byli jsme tam tři čtyři hráči, kteří měli mužstvo táhnout, ale nešlo nám to,“ zdůvodnil Hlinka, proč se celá Sparta tak trápila.

Zklamaný hokejista Hlinka: Nemám problém si přiznat, že hraju hovno
360p

Kritiku fanoušků si četl i na internetu. „Je to nepříjemné, ale nemám s tím problém v době, kdy vím, že ty moje výkony nejsou dobré a přečíst si, že hraju hovno. Nemám problém si to přiznat,“ řekl Hlinka, kterého dojalo, jak se k němu zachovali fanoušci Sparty v posledním zápase. „Vycítili, že to byl můj poslední zápas a skandovali mé jméno. To od nich bylo moc hezké a děkuji jim za to.“

Celý rozhovor s Jaroslavem Hlinkou najdete na https://cz.digi.tv/ceska-ulicka-michala-hrdlicky/

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze