VIP Sport

25. dubna 2018 • 16:12

Zklamaná legenda Sparty Hlinka: Nemám problém si přiznat, že hraju ho...

Autor:

Zklamání. Slovo, které vystihuje pocity hokejisty Jaroslava Hlinky z poslední sezony. Sparta vypadla letos jako první klub z extraligového play off a zkušený jedenačtyřicetiletý útočník v rozhovoru pro pořad Česká ulička na DIGI TV prozradil, že na tom nese velký podíl.Patří k největším legendám hokejové Sparty. Jaroslav Hlinka ale poslední sezonu v milovaném klubu zakončil s velkými rozpaky. „Byla to pravděpodobně moje poslední sezona ve Spartě a ten dres už asi nikdy neobleču. Je to nepříjemný. Plánoval jsem se rozloučit trošku jinak,“ povzdechl si někdejší hráč Colorada Avalanche v NHL.

„Z mé strany bylo všechno špatné od začátku. Moc mi to nešlo. Necítil jsem se vůbec dobře. Během sezony jsem nenašel svou tvář. Byla to moje úplně nejhorší sezona v kariéře. Byli jsme tam tři čtyři hráči, kteří měli mužstvo táhnout, ale nešlo nám to,“ zdůvodnil Hlinka, proč se celá Sparta tak trápila.

Zklamaný hokejista Hlinka: Nemám problém si přiznat, že hraju hovno
360p

Kritiku fanoušků si četl i na internetu. „Je to nepříjemné, ale nemám s tím problém v době, kdy vím, že ty moje výkony nejsou dobré a přečíst si, že hraju hovno. Nemám problém si to přiznat,“ řekl Hlinka, kterého dojalo, jak se k němu zachovali fanoušci Sparty v posledním zápase. „Vycítili, že to byl můj poslední zápas a skandovali mé jméno. To od nich bylo moc hezké a děkuji jim za to.“

Celý rozhovor s Jaroslavem Hlinkou najdete na https://cz.digi.tv/ceska-ulicka-michala-hrdlicky/

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze