VIP Sport

28. dubna 2018 • 05:00

Pozor, partnerky sportovců rodí! S přírůstky se pochlubily světu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tak je přeci jen dohnalo jaro. Čas zamilovanosti si musí hokejisté Michael Frolík (30) a Aleš Hemský (34) náramně užívat. Oběma se totiž tenhle týden narodilo miminko!Pro »Froldu« je to už druhý zářez na otcovské pažbě. Po tříleté Elle mu partnerka a modelka Diana Kobzanová (36) porodila druhou dceru. A pyšný táta se hned pochlubil se jménem: „Lily,“ pózoval s roztomilým uzlíčkem do rodinného alba přímo z porodnice na Floridě. Svoje holky si teď bude útočník Calgary pořádně hýčkat, už předem totiž odřekl účast na MS v Dánsku. „Nechce odjíždět od malinkýho mimina a dá přednost rodině,“ vzkázala za něj jeho láska.

U »Hemáka« musela být radost ještě větší. S kanadskou manželkou Julií totiž zamířili na porodní sál vůbec poprvé. Hned z toho byl kluk jak buk! Milo Aleš Hemský váží 3,6 kilo a měří 51 centimetrů. „Silný, zdravý, rozkošný. Jsme z něj na větvi,“ chlubila se maminka a dodala: „Je to celý tatínek!“ Že by pravé křídlo Montrealu obstaralo pro český hokej i svého přímého nástupce?

Hokejista Hemský s přítelkyní Julií.
Hokejista Hemský s přítelkyní Julií.

Pytel s dětmi se roztrhl i v Čechách: Ema a lamač

Nejen v dalekém zámoří zvěstují čeští sportovci příjemné novinky. Potomky se chlubí i v české kotlině.

Velkou radost prožívá už několik dní bývalá lyžařka Šárka Strachová (33). Důvod je jasný: Dceruška Ema. S tou se teď poprvé od porodu pochlubila fanouškům a hned přidala i emotivní vzkaz: „Samotný porod je pro mne tím největším zázrakem na této Zemi. Jsme na naši dceru MOC pyšní, jak vše zvládla!“

A urodilo se i u fotbalových trávníků. Brankář Zlína Zdeněk Zlámal (32) se těší z narození už druhého syna Matěje. „Další lamač tyčí,“ překřtil svého nástupce sám otec na základě nedělního zápasu v Mladé Boleslavi, při níž přelomil brankovou konstrukci.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze