VIP Sport

1. května 2018 • 05:00

Koukalová už se těší na stěhování do luxusu: dětský pokojíček i speciální místnost!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už se nemůže dočkat. Biatlonistka Gabriela Koukalová má s manželem Petrem větší byt v Praze, ale společně si staví u Hořovic atypický dům, který muže přijít lidem jako velice zvláštní. Olympijská medailistka prozradila, jak se těší na zařizování interiéru a ve které místnosti bude trávit nejvíce času.Po vydání své kontroverzní knihy Jiná čelí Gabriela Koukalová často velké kritice, že se ostře pustila do lidí pohybujících se kolem českého biatlonu a dokonce i do svých nejbližších.

„Nevyhýbá se vážným tématům, a přitom si udržuje nadhled, je vtipná i roztržitá jako já,“ tvrdí o své autobiografii Koukalová v rozhovoru pro Časopis Svět Ženy a prozrazuje, jak se nejvíce těší na dostavění a přestěhování se do nového domu.

Petr Koukal a Gabriela Koukalová v hledišti při vyhlášení ankety Sportovec roku
Petr Koukal a Gabriela Koukalová v hledišti při vyhlášení ankety Sportovec roku

„Zatím jsme ve fázi hrubé stavby, ale když bude všechno pokračovat podle plánu, tak bychom se v létě mohli stěhovat. Už se nemůžu dočkat zařizování interiéru. Nejvíc se ale těším na malý ateliér, který mi Petr v našem domě vymyslel a dopřál,“ řekla biatlonistka, která je velice kreativní.

Kromě ateliéru bude v novém domově i dětský pokojíček. Jen místo pro sportovní trofeje Koukalová zavrhla. „Počítám, že až se budeme stěhovat, tak jich už ani moc mít nebudu...“

Koukalová: Chápu, že lidi rádi vidí někoho vítězit a usmívat se, ale je to pouze skořápka
720p 360p

ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze