VIP Sport

1. května 2018 • 05:00

Koukalová už se těší na stěhování do luxusu: dětský pokojíček i speciální místnost!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už se nemůže dočkat. Biatlonistka Gabriela Koukalová má s manželem Petrem větší byt v Praze, ale společně si staví u Hořovic atypický dům, který muže přijít lidem jako velice zvláštní. Olympijská medailistka prozradila, jak se těší na zařizování interiéru a ve které místnosti bude trávit nejvíce času.Po vydání své kontroverzní knihy Jiná čelí Gabriela Koukalová často velké kritice, že se ostře pustila do lidí pohybujících se kolem českého biatlonu a dokonce i do svých nejbližších.

„Nevyhýbá se vážným tématům, a přitom si udržuje nadhled, je vtipná i roztržitá jako já,“ tvrdí o své autobiografii Koukalová v rozhovoru pro Časopis Svět Ženy a prozrazuje, jak se nejvíce těší na dostavění a přestěhování se do nového domu.

Petr Koukal a Gabriela Koukalová v hledišti při vyhlášení ankety Sportovec roku
Petr Koukal a Gabriela Koukalová v hledišti při vyhlášení ankety Sportovec roku

„Zatím jsme ve fázi hrubé stavby, ale když bude všechno pokračovat podle plánu, tak bychom se v létě mohli stěhovat. Už se nemůžu dočkat zařizování interiéru. Nejvíc se ale těším na malý ateliér, který mi Petr v našem domě vymyslel a dopřál,“ řekla biatlonistka, která je velice kreativní.

Kromě ateliéru bude v novém domově i dětský pokojíček. Jen místo pro sportovní trofeje Koukalová zavrhla. „Počítám, že až se budeme stěhovat, tak jich už ani moc mít nebudu...“

Koukalová: Chápu, že lidi rádi vidí někoho vítězit a usmívat se, ale je to pouze skořápka
720p 360p

ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud