VIP Sport

5. května 2018 • 16:55

Kapitán slovenských hokejistů Sekera: Stát se nestará o sport a politici kradou!

Autor:

Patří mezi patrioty, kteří hrdě reprezentují svou zem. Hokejista Andrej Sekera letí na mistrovství světa v Dánsku jako kapitán národního týmu. Se Slováky se ale moc nepočítá, že by se dokázali dostat mezi nejlepší týmy šampionátu. Sekera to dává za vinu i politikům. Zápas Česko - Slovensko na úvod MS sledujte ONLINE zde »



Zažívají krušné období. Od roku 2013 Slováci na mistrovství světa v hokeji nepostoupili ani do čtvrtfinále a ani letos se od nich nečekají žádné velké zázraky.

„Buďme realisti. Každý by chtěl hrát o medaile, ale bude těžké se dostat do čtvrtfinále. Když se to podaří, bude to o jednom zápase,“ smířlivě řekl Sekera pro agenturu TASR a naznačil, co je hlavním důvodem, že se Slovákům nejen v hokeji nyní nedaří.

FAKTA MS: Jandač má v Dánsku nejmladší tým od šampionátu v roce 1996
720p 360p

„Musíme si uvědomit, v jaké situaci se nacházíme, a myslím všeobecně sport v naší zemi. Jsme limitováni určitými věcmi. Některé země nás přeskakují a to se odráží i na úrovni mladších žáků až po muže. Je to obraz toho, jak se stát stará o sport a nejen o hokej,“ obul se Sekera do slovenských politiků a v rozhovoru pro deník SME ještě přitvrdil.

"Všude na světě se krade, ale také se něco dělá. Tady se jenom krade. Je to neúnosné," zuřil slovenský kapitán.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze