VIP Sport

2. května 2018 • 12:45

Tenistka Kristýna Plíšková prozradila tajemství: Nehoda, po které se bojím řídit!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na rozdíl od své sestry Karolíny má tenistka Kristýna Plíšková řidičský průkaz. Stejně ale za volant neusedá. Může za to drobná nehoda a následně i strach z toho, co by ještě mohla s autem způsobit.O víkendu vyhrála Karolína Plíšková turnaj ve Stuttgartu a darem dostala i luxusní sporťák. Řídit ho ale nemůže, protože stále nemá řidičský průkaz. Oprávnění šoférovat má však její sestra Karolína. Ta se však za volantem bojí.

„Jednou jsem ťukla auto, když jsem parkovala a od té doby vůbec neřídím. Řekla jsem si, že to není nic pro mě,“ smála se Kristýna, když byla zpovídána ve voze, který ji vezl na turnaj v pražské Stromovce.

Během rozhovoru prozradila, že dostává i dárky od fanoušků. „Nejlepší jsou Číňani, ti občas něco dávají, ale Češi ne. Jednou jsem dostala takový malý větrák. To byl docela vtipný dárek,“ řekla Kristýna Plíšková a připomněla tak svou loňskou nehodu, kdy během utkání v Číně nešikovně prostrčila prst mřížkou větráku a málem o něj přišla. (VÍCE ČTĚTE ZDE >>>)

Česká ulička: Dvojčata Plíškovy mají slabost pro stejné chlapy
360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud