VIP Sport

5. května 2018 • 05:00

Zásadní verdikt v kariéře Ester Ledecké: Musí se rozhodnout, co dál!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zlatou českou holku Ester Ledeckou (23) čeká v následujících týdnech perné období. Musí si totiž vybrat, jakou disciplínu zvolit jako hlavní. Budou to lyže nebo snowboarding?Nevyjdou jí vstříc. „Přeložit šampionát kvůli jedné závodnici je utopie,“ komentoval ředitel Světového poháru lyžařek Atle Skaardal situaci, kdy se příští rok termínově překrývají lyžařské MS se snowboardovým šampionátem.

A zlatá olympijská »obojživelnice« Ledecká si tudíž bude muset vybrat – jet v únoru s lyžemi do švédského Aare, nebo se snowboardem do amerického Park City? Už se začíná vyjasňovat a zdá se, že prkno ostrouhá!

„Mám pocit, že v těch diskuzích by mohlo vítězit mistrovství světa v alpských disciplínách,“ prozradil David Trávníček, ředitel agentury Sport Invest, která Ledeckou zastupuje.

Primátorka Adriana Krnáčová předala symbolické klíče od města dvojnásobné olympijské vítězce Ester Ledecké
Primátorka Adriana Krnáčová předala symbolické klíče od města dvojnásobné olympijské vítězce Ester Ledecké

Já a slalom? Myslím, že za týden můžeme začít trénovat, vtipkuje Ledecká
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze