VIP Sport

5. května 2018 • 17:20

Neodolatelná manželka fotbalisty Kadeřábka: Vyšpulila sexy poklad!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

S jarem nevystrkuje jenom růžky, ale hlavně svůj pevný zadeček! Před rokem se Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská (27) vdávala bez podprsenky, teď pro změnu na sociální síti ukazuje své »zadní přednosti« v sexy prádle.Tahle panoramata kůstku má manžel Terezy, fotbalový reprezentant a hvězdný bek bundesligového Hoffenheimu Pavel Kadeřábek (26), pořád na očích. A chlapi můžou jen závidět!

Tereza ukázala svoji krásu i ze zadního pohledu.
Tereza ukázala svoji krásu i ze zadního pohledu.

Na sociální síti, kde sexy snímek v rajcovním spodním prádle zveřejnila, se to ctiteli jenom hemží. „Terezo, máte dokonalý zadeček, jste neuvěřitelně sexy,“ zní typická poklona nadšeného fanouška. Na Instagramu jich má 125 tisíc!

České Miss 2012 to v poloprůsvitném body neuvěřitelně sluší. Těžko uvěřit, že teprve před 20 měsíci porodila krásnou dcerku Emmu!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze