VIP Sport

6. května 2018 • 05:00

Rozkošná atletka Lolo Jones: Neuvěříte, kde předvedla sexy opalovačku!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kde se objeví, tam vzbudí vlnu pozornosti. I při své poslední »akci« se americká atletka Lolo Jones (35) nenechala zahanbit. Předvedla výstavní opalovačku, ale kde si roztáhla ručník, to se budete divit!Na rychlých překážkářských oválech má spoustu přezdívek. Jednou z nejčastějších je ta zároveň nejjednodušší – nejvíc sexy atletka. A Lolo Jones potvrdila, že i v pokročilejším sportovním věku si s tímhle označením moc dobře tyká.

Vzala ručník, oblíbený magazín, něco ostřejšího na pití a na rozpáleném písku si rozbalila ručník. Natřela se olejem, aby zabarvila kůži dohněda, pak vystavila fantastickou figuru sluníčku. „Ten pocit, když najdeš perfektní místo na pláži,“ napsala k příspěvku na Instagramu. Jenže, má to háček!

Americká atletka Lolo Jones.
Americká atletka Lolo Jones.

Krásná blondýnka neslyšela šum moře. Jemný písek totiž nebyl na pobřeží, ale uprostřed atletického stadionu! Její parťák, skokan do dálky, byl naštvaný, že nemůže pořádně trénovat. Lolo si užila piknik v areálu skokanů do dálky.

Samozřejmě to byla nahraná scénka, ale na sociálních sítích se tenhle nápad parádně chytil. Přehrálo si ho více než 150 tisíc fanoušků…

 
Články odjinud


Články odjinud