VIP Sport

7. května 2018 • 05:00

Český trénink na MS narušila »nebezpečná« reportérka: Sexy zpověď!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Blondýna »nabourala« český trénink! Redaktorka hokejové federace IIHF Olga Chmyleva (26) sice nejraději hraje tenis, ale vydělává si hokejem. Tahle sexy Ruska zpovídala během šampionátu v Dánsku i české hráče a stálo to za to.Většinu roku Olga pracuje v nejlepší hokejové soutěži světa NHL pro Buffalo Sabres. Za Šavle hrával její táta Jurij, takže je pro redaktorskou práci ideálně vybavena. Samozřejmě jazykově.

Redaktorka hokejové federace IIHF Olga Chmyleva.
Redaktorka hokejové federace IIHF Olga Chmyleva.

Narodila se v Rusku, ale žije v USA, obě řeči tedy ovládá perfektně. „Příjemná návštěva na tréninku, těšíme se na výsledek,“ kvitoval Twitter českého národního týmu na svém účtu.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze