VIP Sport

10. května 2018 • 13:57

Když vás postihne infarkt při utkání českých hokejistů, dostanete 3 miliony!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Utkání českého týmu na MS v hokeji nenechávají žádného fanouška chladným. Často jsou to takové nerváky, že z toho divákům hrozí infarkt. Právě na to se zaměřila jedna z tuzemských pojišťoven a klientům nabízí dvojnásobné pojistné plnění, pokud je během utkání české reprezentace postihne srdeční příhoda.  S nadsázkou by se dalo říct, že nyní se infarkt vyplatí. Jedna z největších pojišťoven v Česku připravila speciální akci pro své zákazníky. Klient, kterého by v den zápasu českého hokejového týmu postihl infarkt, dostane od pojišťovny dvojnásobné pojistné plnění. Pojišťovna vyplatí plnění až do maximální výše 3 miliony korun.

„Zatím se žádnému z našich klientů při sledování hokeje nic nestalo a žádná taková událost nebyla hlášena. Dvojnásobné plnění máme však i přesto pro všechny případy připraveno,“ uvedla Eva Krutáková mluvčí pojišťovny Aegon.

Během fotbalového MS v Německu před 12 lety byl proveden výzkum, který se zaměřil na zvýšená rizika srdeční příhody v průběhu sportovních zápasů. Výsledky studie ukázaly, že sledování stresujícího sportovního zápasu zvyšuje riziko infarktu více než dvojnásobně.

Srdeční infarkt je jednou z nejfrekventovanějších diagnóz v rámci pojištění závažných onemocnění. Není již pravidlem, že postihuje pouze starší ročníky. V dnešním uspěchaném světě postihuje běžně i osoby kolem čtyřiceti let.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze