VIP Sport

10. května 2018 • 13:57

Když vás postihne infarkt při utkání českých hokejistů, dostanete 3 miliony!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Utkání českého týmu na MS v hokeji nenechávají žádného fanouška chladným. Často jsou to takové nerváky, že z toho divákům hrozí infarkt. Právě na to se zaměřila jedna z tuzemských pojišťoven a klientům nabízí dvojnásobné pojistné plnění, pokud je během utkání české reprezentace postihne srdeční příhoda.  S nadsázkou by se dalo říct, že nyní se infarkt vyplatí. Jedna z největších pojišťoven v Česku připravila speciální akci pro své zákazníky. Klient, kterého by v den zápasu českého hokejového týmu postihl infarkt, dostane od pojišťovny dvojnásobné pojistné plnění. Pojišťovna vyplatí plnění až do maximální výše 3 miliony korun.

„Zatím se žádnému z našich klientů při sledování hokeje nic nestalo a žádná taková událost nebyla hlášena. Dvojnásobné plnění máme však i přesto pro všechny případy připraveno,“ uvedla Eva Krutáková mluvčí pojišťovny Aegon.

Během fotbalového MS v Německu před 12 lety byl proveden výzkum, který se zaměřil na zvýšená rizika srdeční příhody v průběhu sportovních zápasů. Výsledky studie ukázaly, že sledování stresujícího sportovního zápasu zvyšuje riziko infarktu více než dvojnásobně.

Srdeční infarkt je jednou z nejfrekventovanějších diagnóz v rámci pojištění závažných onemocnění. Není již pravidlem, že postihuje pouze starší ročníky. V dnešním uspěchaném světě postihuje běžně i osoby kolem čtyřiceti let.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze