VIP Sport

10. května 2018 • 15:10

První televizní rozhovor s dcerou Schumachera po osudové nehodě na lyžích

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byla to dojemná chvíle. Dcera Michaela Schumachera sympatická Gina-Marie promluvila v německé televizi NDR a vzpomínala právě na svého otce, který se děsivě zranil na lyžích v prosinci 2013. Od té doby se o jeho zdravotním stavu mlčí.Chtěl, aby šla v jeho šlépějích. Gina-Marie prozradila, že z ní chtěl mít táta Michael automobilovou závodnici.

„Rok jsme závodila na motokárách, ale nakonec jsem preferovala koně,“ řekla před kamerami jedenadvacetiletá žena, která se loni stala mistryní světa v reiningu, westernovém stylu ježdění na koni.

„Každý den trénuji a je to pro mě potěšení. Občas si ale říkám, proč to dělám. Koně ale pro mě hodně znamenají a miluji to, co dělám,“ uvedla Gina-Marie. Ve stopách svého otce tak kráčí syn Mick, jež aktuálně závodní v juniorském formulovém šampionátu.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze