VIP Sport

10. května 2018 • 15:10

První televizní rozhovor s dcerou Schumachera po osudové nehodě na lyžích

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byla to dojemná chvíle. Dcera Michaela Schumachera sympatická Gina-Marie promluvila v německé televizi NDR a vzpomínala právě na svého otce, který se děsivě zranil na lyžích v prosinci 2013. Od té doby se o jeho zdravotním stavu mlčí.Chtěl, aby šla v jeho šlépějích. Gina-Marie prozradila, že z ní chtěl mít táta Michael automobilovou závodnici.

„Rok jsme závodila na motokárách, ale nakonec jsem preferovala koně,“ řekla před kamerami jedenadvacetiletá žena, která se loni stala mistryní světa v reiningu, westernovém stylu ježdění na koni.

„Každý den trénuji a je to pro mě potěšení. Občas si ale říkám, proč to dělám. Koně ale pro mě hodně znamenají a miluji to, co dělám,“ uvedla Gina-Marie. Ve stopách svého otce tak kráčí syn Mick, jež aktuálně závodní v juniorském formulovém šampionátu.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze