VIP Sport

15. května 2018 • 21:30

Voráček o nové lásce: Jsme zamilovaní, s Nicole tam nebyla chemie

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dost bylo skrývání. Nejdřív se pochlubil společnou fotku a teď kapitán nároďáku (toho času v záloze) Jakub Voráček (28) poprvé promluvil o lásce k půvabné Markétě Burešové (25), kvůli které opustil dlouholetou partnerku Nicole, se kterou má syna.„Jsme spolu od začátku listopadu. Známe se dva roky a ta láska tam už je nějakou dobu, ale dali jsme se dohromady až nějakých sedm měsíců nazpátek,“ prozradil útočník Philadelphie na Primě v magazínu TopStar. „Jsme zamilovaní a šťastní,“ dodal.

Bylo to v létě 2016, když je Blesk přistihl, jak se hubičkují v centru Prahy. „Markéta byla vdaná, my jsme čekali s Nicole dítě a nebyl to nejlepší čas. Ale nakonec jsme spolu skončili a jsme oba šťastní,“ vrátil se Jakub do doby, kdy mezi nimi přeskočila jiskra.

Z té se nakonec stal pořádný fajrák, protože hokejista po boku zdravotní sestřičky z Uherského Hradiště prý poznal to, co mu doma scházelo. „S Nicole to nebylo tak, že bychom měli nějaké extra velké problémy. Ale nebyla tam ta chemie. Já si tenkrát myslel, že stačí, když se dva nehádají,“ vzpomíná.

S Markétou to ale je jinak. „Opravdu si rozumíme, máme si pořád o čem povídat a ten čas s partnerem tě baví,“ vysvětluje.

Hokejový miliardář Jakub Voráček se rozhodl oficiálně představit svoji dosud přísně utajovanou českou lásku Markétu.
Hokejový miliardář Jakub Voráček se rozhodl oficiálně představit svoji dosud přísně utajovanou českou lásku Markétu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze