VIP Sport

16. května 2018 • 18:50

Koukalová hazarduje s manželovým "nádobíčkem"! Zkusí reprezentovat v jiném sportu?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Minigolf vyměnila za biatlon. Gabriela Koukalová se na sociální síti pochlubila černobílým snímkem, na kterém trénuje odpal. Míček nebyl ale umístěný na začátku dráhy, ale přímo v rozkroku manžela Petra!Nezahálí. Koukalová po přerušení biatlonové kariéry žije aktivně. „Na sport jsem rozhodně nezanevřela, naopak! Zkouším objevovat i nové. První lekce minigolfu. Nic se mi nestalo, nic mě po tréninku nebolí, vše v pohodě,“ psala bývalá mistryně světa na Facebook k fotce, na které odpaluje míček z manželova rozkroku.

Snad to doopravdy nezkoušeli. Koukalová vtipkuje, že míček odpaluje z rozkroku svého muže Petra.
Snad to doopravdy nezkoušeli. Koukalová vtipkuje, že míček odpaluje z rozkroku svého muže Petra.

Na tento příspěvek dokonce i zareagoval Český minigolfový svaz. "Jsme potěšeni, že jste začala s lekcemi minigolfu. Klidně se mezi nás zapište, všechno Vás naučíme, v reprezentaci taky můžete vyhrávat světové medaile a i když po některé spoluhráčce hodíte míček (nebo třeba jablko), tak Vás i tak bude mít ráda. Nakonec biatlon i minigolf mají mnoho společného - hole jako hole, trefit cíl musíte taky a pokud chcete medaile, musíte porážet Němky."

Zamilovaná dvojice často na internetu podobným způsobem provokuje. Před časem například spolu natočili video, kde Gabriela míří svou malorážkou na rozkrok bývalého badmintonisty a vyzývá ho, aby svou chloubu rozhoupal a měl tak větší šanci, že ho Koukalová netrefí. Chtěli tak upozornit na prevenci rakoviny varlat.

Koukalová: Chápu, že lidi rádi vidí někoho vítězit a usmívat se, ale je to pouze skořápka
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud