VIP Sport

16. května 2018 • 18:50

Koukalová hazarduje s manželovým "nádobíčkem"! Zkusí reprezentovat v jiném sportu?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Minigolf vyměnila za biatlon. Gabriela Koukalová se na sociální síti pochlubila černobílým snímkem, na kterém trénuje odpal. Míček nebyl ale umístěný na začátku dráhy, ale přímo v rozkroku manžela Petra!Nezahálí. Koukalová po přerušení biatlonové kariéry žije aktivně. „Na sport jsem rozhodně nezanevřela, naopak! Zkouším objevovat i nové. První lekce minigolfu. Nic se mi nestalo, nic mě po tréninku nebolí, vše v pohodě,“ psala bývalá mistryně světa na Facebook k fotce, na které odpaluje míček z manželova rozkroku.

Snad to doopravdy nezkoušeli. Koukalová vtipkuje, že míček odpaluje z rozkroku svého muže Petra.
Snad to doopravdy nezkoušeli. Koukalová vtipkuje, že míček odpaluje z rozkroku svého muže Petra.

Na tento příspěvek dokonce i zareagoval Český minigolfový svaz. "Jsme potěšeni, že jste začala s lekcemi minigolfu. Klidně se mezi nás zapište, všechno Vás naučíme, v reprezentaci taky můžete vyhrávat světové medaile a i když po některé spoluhráčce hodíte míček (nebo třeba jablko), tak Vás i tak bude mít ráda. Nakonec biatlon i minigolf mají mnoho společného - hole jako hole, trefit cíl musíte taky a pokud chcete medaile, musíte porážet Němky."

Zamilovaná dvojice často na internetu podobným způsobem provokuje. Před časem například spolu natočili video, kde Gabriela míří svou malorážkou na rozkrok bývalého badmintonisty a vyzývá ho, aby svou chloubu rozhoupal a měl tak větší šanci, že ho Koukalová netrefí. Chtěli tak upozornit na prevenci rakoviny varlat.

Koukalová: Chápu, že lidi rádi vidí někoho vítězit a usmívat se, ale je to pouze skořápka
720p 360p

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze