VIP Sport

17. května 2018 • 17:29

Tragická smrt spoluhráče fotbalisty Bergera. Odvezl děti do školy, pak uhořel v autě!

Autor:

Tragédie šokovala fotbalovou Anglii. Bývalý obránce Jlloyd Samuel zemřel v úterý ráno při autonehodě. Sedmatřicetiletý táta odvezl děti do školy a při zpáteční cestě se srazil s nákladním vozem a uhořel.Milující manžel Emmy a otec tří dětí Javerne, Lakyle a Amary se už domů nikdy nevrátí. Jlloyd Samuel měl v úterý ráno hrůzostrašnou nehodu v hrabství Cheshire. Jeho Range Rover se střetl na silnici s nákladním vozem a okamžitě se ocitl v plamenech.

„Přišel jsem pozdě. Oheň už nešlo uhasit. Už to nechci vidět,“ vypověděl svědek neštěstí pro server Warrington Worldwide. Někdejší obránce Boltonu a Aston Villy tak ve svém voze uhořel. Právě v jednom z nejstarších fotbalových klubů Aston Ville se Samuel potkal v týmu i s českým záložníkem Patrikem Bergerem.

„Přečetl jsem si zprávu o Jlloydovi. Jsem totálně deprimovaný. Byl tak mladý. Upřímnou soustrast rodině,“ napsal na Instagramu ke snímku kamaráda zničený Berger.

Jlloyd Samuel hrál v Premier League i za Aston Villu
Jlloyd Samuel hrál v Premier League i za Aston Villu

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze