VIP Sport

17. května 2018 • 17:29

Tragická smrt spoluhráče fotbalisty Bergera. Odvezl děti do školy, pak uhořel v autě!

Autor:

Tragédie šokovala fotbalovou Anglii. Bývalý obránce Jlloyd Samuel zemřel v úterý ráno při autonehodě. Sedmatřicetiletý táta odvezl děti do školy a při zpáteční cestě se srazil s nákladním vozem a uhořel.Milující manžel Emmy a otec tří dětí Javerne, Lakyle a Amary se už domů nikdy nevrátí. Jlloyd Samuel měl v úterý ráno hrůzostrašnou nehodu v hrabství Cheshire. Jeho Range Rover se střetl na silnici s nákladním vozem a okamžitě se ocitl v plamenech.

„Přišel jsem pozdě. Oheň už nešlo uhasit. Už to nechci vidět,“ vypověděl svědek neštěstí pro server Warrington Worldwide. Někdejší obránce Boltonu a Aston Villy tak ve svém voze uhořel. Právě v jednom z nejstarších fotbalových klubů Aston Ville se Samuel potkal v týmu i s českým záložníkem Patrikem Bergerem.

„Přečetl jsem si zprávu o Jlloydovi. Jsem totálně deprimovaný. Byl tak mladý. Upřímnou soustrast rodině,“ napsal na Instagramu ke snímku kamaráda zničený Berger.

Jlloyd Samuel hrál v Premier League i za Aston Villu
Jlloyd Samuel hrál v Premier League i za Aston Villu

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud