VIP Sport

21. května 2018 • 20:05

Fotbalista vydělává miliardy, žena herečka si užívá: stojící bradavky i sexy pozadí

###BLOK-TOP-VIDEA###

V Americe je to známý pár. Úspěšný americký fotbalista a miliardář Jay Cutler a jeho žena herečka a návrhářka Kristin Cavallariová spolu mají tři děti. Půvabná blondýnka Kristin nyní na pláži předvedla, že i po tolika potomcích má parádní postavu.Má prachatého muže, tak se snaží, aby se mu stále líbila. Americký fotbalista Jay Cutler hrající za Miami Dolphins má jisté, že si přijde na 191 milionů dolarů (4,1 miliardy korun)! Celá rodina si díky příjmům Cutlera může dopřávat pohádkový život.

To jsou vnady. Americká celebrita má za muže hvězdného fotbalistu Miami Dolphins
To jsou vnady. Americká celebrita má za muže hvězdného fotbalistu Miami Dolphins

Manželka Kristin tak ráda jezdí na dovelené. Nyní je například na dámské jízdě v Mexiku. Na pláži u města Tulum předvedla svou vysportovanou postavičku a pevné pozadí. Nejen o pohodě a legráckách je život tohoto slavného amerického páru.

Skoro před třemi lety Cavallariovou zdrtila zpráva, že její bratr Michael byl nalezen mrtvý v autě. Jeho tělo bylo navíc podchlazené. Kristin přitom pouhý měsíc před děsivou zprávou porodila dceru Saylor.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud