VIP Sport

21. května 2018 • 20:05

Fotbalista vydělává miliardy, žena herečka si užívá: stojící bradavky i sexy pozadí

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

V Americe je to známý pár. Úspěšný americký fotbalista a miliardář Jay Cutler a jeho žena herečka a návrhářka Kristin Cavallariová spolu mají tři děti. Půvabná blondýnka Kristin nyní na pláži předvedla, že i po tolika potomcích má parádní postavu.Má prachatého muže, tak se snaží, aby se mu stále líbila. Americký fotbalista Jay Cutler hrající za Miami Dolphins má jisté, že si přijde na 191 milionů dolarů (4,1 miliardy korun)! Celá rodina si díky příjmům Cutlera může dopřávat pohádkový život.

To jsou vnady. Americká celebrita má za muže hvězdného fotbalistu Miami Dolphins
To jsou vnady. Americká celebrita má za muže hvězdného fotbalistu Miami Dolphins

Manželka Kristin tak ráda jezdí na dovelené. Nyní je například na dámské jízdě v Mexiku. Na pláži u města Tulum předvedla svou vysportovanou postavičku a pevné pozadí. Nejen o pohodě a legráckách je život tohoto slavného amerického páru.

Skoro před třemi lety Cavallariovou zdrtila zpráva, že její bratr Michael byl nalezen mrtvý v autě. Jeho tělo bylo navíc podchlazené. Kristin přitom pouhý měsíc před děsivou zprávou porodila dceru Saylor.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze