VIP Sport

22. května 2018 • 19:00

Vácha, Kotek a teď Ujfaluši! Krásná novinářka ulovila dalšího slavného muže

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jejím půvabům muži stěží odolávají. Bulvární novinářka Markéta Křivánková v minulosti randila s hercem Vojtou Kotkem, s fotbalistou Sparty Lukášem Váchou a nyní už delší čas chodí s bývalým kapitánem národního týmu Tomášem Ujfalušim. Už dokonce plánují společnou budoucnost.Fotbalový bouřlivák a známý playboy Ujfaluši v minulosti randil s kráskami, jako televizní moderátorka a herečka Michaela Ochotská nebo Miss 2009 modelka Aneta Vignerová.

Tomáš se ale nechal slyšet, že ženou jeho života je jeho exmanželka Kateřina, se kterou má dceru Kačenku. Nyní ale někdejší obránce Fiorentiny nebo Hamburku randí s bulvární novinářkou Markétou Křivánkovou.

Ujfalušiho oblek vyjde na 30 tisíc korun.
Ujfalušiho oblek vyjde na 30 tisíc korun.

Pro sexy blondýnku to není první slavná známost. Před pěti lety se spustila s hercem Vojtou Kotkem. Pletky měla i s fotbalistou Sparty Lukášem Váchou a loni na podzim jí srdce vzplanulo pro Váchova bývalého Spoluhráče z Letné Ujfalušiho.

„Jsou spolu už přes půl roku. Plánují dokonce společné bydlení,“ prozradil zdroj z blízkého okolí zamilovaného páru. Stejně jako bývalý kapitán národního týmu má jeho současná láska dítě. S jedním z předešlých partnerů má syna.  

Ujfaluši o zlatokopkách: Poznám je, ale už je nepotkávám. Jedině kdyby…

Ujfaluši v pořadu Overtime: Díky hlášce jsem nesmrtelný. A mrzí mě jen Liverpool

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud