VIP Sport

26. května 2018 • 14:23

Jedna kráska nestačí! Hvězdný Ronaldinho chystá svatbu, bude mít dvě nevěsty

Autor:

Fotbalová legenda Ronaldinho (38) chystá veselku. Ale pozor, nic obyčejného nečekejte! Brazilský kouzelník s míčem si nebude brát jednu ženu, ale hned dvě! Zní to až neuvěřitelně, ale nejlepší fotbalista světa z roku 2005 má doma v Riu de Janeiro totiž dvě snoubenky. Společně s Priscillou Coelho a Beatriz Souza tvoří harmonickou trojici, která si v srpnu řekne společné »ano«. Jak se tihle tři dali dohromady? S Priscillou začal Ronaldinho chodit po svém návratu z Evropy do Brazílie v roce 2012. No a v březnu 2016 se potkal s Beatriz. A když kvůli jedné nechtěl opustit druhou, začali všichni tři žít na hromádce.

Nadšením z jejich vztahu ale příliš neoplývají rodiče Priscilly. „Jsou přímo rozčílení. Zjistili, že žijí všichni tři spolu, a že jim dokonce Ronaldinho dává stejné dary,“ nechal se slyšet rodinný přítel.

Mnohoženství neuznává ani fotbalistova sestra Deisi. Ta už dokonce svému bratrovi vzkázala, že s jeho divokým nápadem nesouhlasí a kvůli tomu na jeho svatbu určitě nedorazí. Ale ani to plán se svatbou nezastaví. Šťastná trojice má za sebou i zásnuby. Ty podle brazilských médií proběhly v březnu letošního roku.

Dva prsteny se stejným diamantem

A aby se děvčata nehádala, která dostala od svého budoucího muže hezčí a dražší prsten, nechal Ronaldinho pro obě vyrobit totožný se stejně velkým diamantem.

I když je Brazílie zemí s největším počtem katolíků na světě a manželství s více než jednou ženou je zakázáno, neortodoxní sňatky nejsou žádnou výjimkou. Lidé si totiž našli mezeru ve výkladu zákona a obcházejí ho. Takže polygamie není jen výsadou bývalé superhvězdy Barcelony či AC Milán…

Priscilla Coelho
Priscilla Coelho

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze