VIP Sport

26. května 2018 • 14:23

Jedna kráska nestačí! Hvězdný Ronaldinho chystá svatbu, bude mít dvě nevěsty

Autor:

Fotbalová legenda Ronaldinho (38) chystá veselku. Ale pozor, nic obyčejného nečekejte! Brazilský kouzelník s míčem si nebude brát jednu ženu, ale hned dvě! Zní to až neuvěřitelně, ale nejlepší fotbalista světa z roku 2005 má doma v Riu de Janeiro totiž dvě snoubenky. Společně s Priscillou Coelho a Beatriz Souza tvoří harmonickou trojici, která si v srpnu řekne společné »ano«. Jak se tihle tři dali dohromady? S Priscillou začal Ronaldinho chodit po svém návratu z Evropy do Brazílie v roce 2012. No a v březnu 2016 se potkal s Beatriz. A když kvůli jedné nechtěl opustit druhou, začali všichni tři žít na hromádce.

Nadšením z jejich vztahu ale příliš neoplývají rodiče Priscilly. „Jsou přímo rozčílení. Zjistili, že žijí všichni tři spolu, a že jim dokonce Ronaldinho dává stejné dary,“ nechal se slyšet rodinný přítel.

Mnohoženství neuznává ani fotbalistova sestra Deisi. Ta už dokonce svému bratrovi vzkázala, že s jeho divokým nápadem nesouhlasí a kvůli tomu na jeho svatbu určitě nedorazí. Ale ani to plán se svatbou nezastaví. Šťastná trojice má za sebou i zásnuby. Ty podle brazilských médií proběhly v březnu letošního roku.

Dva prsteny se stejným diamantem

A aby se děvčata nehádala, která dostala od svého budoucího muže hezčí a dražší prsten, nechal Ronaldinho pro obě vyrobit totožný se stejně velkým diamantem.

I když je Brazílie zemí s největším počtem katolíků na světě a manželství s více než jednou ženou je zakázáno, neortodoxní sňatky nejsou žádnou výjimkou. Lidé si totiž našli mezeru ve výkladu zákona a obcházejí ho. Takže polygamie není jen výsadou bývalé superhvězdy Barcelony či AC Milán…

Priscilla Coelho
Priscilla Coelho

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze