VIP Sport

27. května 2018 • 16:20

Hokejový mistr Krejčík před svatbou: nevěsta se loučí ve Španělsku, kluci paří v Irsku!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Snoubenka hokejového beka Jakuba Krejčíka (26), kráska Alžběta Božilová, svému milému chvíli před veselkou utekla!Ale žádná panika. Půvabná brunetka s kamarádkami odletěla do Španělska zapít své poslední »svobodné« dny. Kluci odjeli zase do víru irského Dublinu. S Jakubem do toho praští v červenci.

Alžběta tak má nejvyšší čas užít si bez svého nastávajícího. Na sociálních sítích se pochlubila fotkami z pláže nebo s růžovou limuzínou. 

Takhle si Alžběta užívá dovolenou.
Takhle si Alžběta užívá dovolenou.

Obránce brněnské Komety a české reprezentace je se sexy krasavicí už sedm let. Rozhoupal se prý letos v únoru, když svou milou požádal o ruku. A ta řekla: „Ano!“

Na svatbě nebudou chybět známé tváře z ledových arén. Krejčíkův spoluhráč z Brna Martin Nečas nebo hvězda San José Sharks Tomáš Hertl. „Půjdeme to s přítelkyní okouknout,“ chechtal se stále ještě svobodný »Žralok« Hertl, jenž vše s Krejčíkem zapíjí v Irsku.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze