VIP Sport

27. května 2018 • 16:20

Hokejový mistr Krejčík před svatbou: nevěsta se loučí ve Španělsku, kluci paří v Irsku!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Snoubenka hokejového beka Jakuba Krejčíka (26), kráska Alžběta Božilová, svému milému chvíli před veselkou utekla!Ale žádná panika. Půvabná brunetka s kamarádkami odletěla do Španělska zapít své poslední »svobodné« dny. Kluci odjeli zase do víru irského Dublinu. S Jakubem do toho praští v červenci.

Alžběta tak má nejvyšší čas užít si bez svého nastávajícího. Na sociálních sítích se pochlubila fotkami z pláže nebo s růžovou limuzínou. 

Takhle si Alžběta užívá dovolenou.
Takhle si Alžběta užívá dovolenou.

Obránce brněnské Komety a české reprezentace je se sexy krasavicí už sedm let. Rozhoupal se prý letos v únoru, když svou milou požádal o ruku. A ta řekla: „Ano!“

Na svatbě nebudou chybět známé tváře z ledových arén. Krejčíkův spoluhráč z Brna Martin Nečas nebo hvězda San José Sharks Tomáš Hertl. „Půjdeme to s přítelkyní okouknout,“ chechtal se stále ještě svobodný »Žralok« Hertl, jenž vše s Krejčíkem zapíjí v Irsku.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud