VIP Sport

28. května 2018 • 19:10

Štěpánek šokoval novomanželku Vaidišovou: Neuhodnete, kam ji vzal na líbánky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zhruba za dva měsíce rodí, takže na svatební cestu do teplých krajů to není. Nicole Vaidišová (29), novomanželka tenisty Radka Štěpánka (39), si užila líbánky u krbu, buřtu a kousku chleba.Co na tom, že dohromady vydělali tenisem přes 300 milionů korun. ŠtěpánekVaidišovou se dokážou rozveselit běžnými věci. A třeba se spokojit i s tím, že místo líbánek někde na Maledivách si na ohni upečou pořádně mastný párek.

„Líbánky… Všechno, co potřebujeme, je láska,“ připojil »Štěpec« k obrázku u krbu jednoduchá hesla. Všechno špatné odvál čas a budoucí rodinka, které se má narodit první potomek asi za dva měsíce, se zaměřuje na zářivou budoucnost.

V minulosti nemá cenu se vrtat. Je to osm let, co si poprvé řekli ANO. Měli honosný obřad na Staroměstském náměstí, mezi pozvanými nechyběl třeba hokejista Jaromír Jágr. Jenže to neklapalo a rozvedli se. Po čtyřech letech se dali znovu dohromady a všichni doufají, že to bude napořád. Malý prcek jim v tom jistě pomůže…

Líbánky u krbu. Štěpánek s Vaidišovou oslavili svatbu mastnými buřtíky.
Líbánky u krbu. Štěpánek s Vaidišovou oslavili svatbu mastnými buřtíky.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze