VIP Sport

28. května 2018 • 19:10

Štěpánek šokoval novomanželku Vaidišovou: Neuhodnete, kam ji vzal na líbánky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zhruba za dva měsíce rodí, takže na svatební cestu do teplých krajů to není. Nicole Vaidišová (29), novomanželka tenisty Radka Štěpánka (39), si užila líbánky u krbu, buřtu a kousku chleba.Co na tom, že dohromady vydělali tenisem přes 300 milionů korun. ŠtěpánekVaidišovou se dokážou rozveselit běžnými věci. A třeba se spokojit i s tím, že místo líbánek někde na Maledivách si na ohni upečou pořádně mastný párek.

„Líbánky… Všechno, co potřebujeme, je láska,“ připojil »Štěpec« k obrázku u krbu jednoduchá hesla. Všechno špatné odvál čas a budoucí rodinka, které se má narodit první potomek asi za dva měsíce, se zaměřuje na zářivou budoucnost.

V minulosti nemá cenu se vrtat. Je to osm let, co si poprvé řekli ANO. Měli honosný obřad na Staroměstském náměstí, mezi pozvanými nechyběl třeba hokejista Jaromír Jágr. Jenže to neklapalo a rozvedli se. Po čtyřech letech se dali znovu dohromady a všichni doufají, že to bude napořád. Malý prcek jim v tom jistě pomůže…

Líbánky u krbu. Štěpánek s Vaidišovou oslavili svatbu mastnými buřtíky.
Líbánky u krbu. Štěpánek s Vaidišovou oslavili svatbu mastnými buřtíky.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze