VIP Sport

29. května 2018 • 05:00

Božský pohled! České sexy atletky daly na odiv fanoušků vymakané zadečky

Autor:

Mají dokonale vysportovaná pozadí a rády se jím i pochlubí. Nezávisle na sobě atletky Nikola Bendová a Kristiina Mäki o víkendu vystavily na odiv své zadečky ve chvíli, když zrovna regenerovaly.Patří mezi největší naděje české atletiky. Sprinterka Nikola Bendová i finská rodačka Kristiina Mäki kromě skvělých výkonů na tartanu rády předvádějí fanouškům na sociálních sítích i své dokonalé postavy.

O víkendu se pochlubily pevným pozadím v momentě, kdy zrovna regenerovaly pomocí elektrostimulátoru. „Tak jako nikdo neregeneruje v riflích,“ napsala Mäki pod snímek, kde má na sobě jen triko a kalhotky a dopsala fanouškům jasný vzkaz: „Kozy nejsou a nebudou.“

Zadečkem se pochlubila i sprinterka Nikola Bendová a předvedla, že obě atletky rády stimulují svaly v leže na břiše.

Na půvaby atletických krásek se podívejte v galerii.

Bendová během stimulace svalů
Bendová během stimulace svalů

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze