VIP Sport

31. května 2018 • 19:19

Ruští hokejisté zapíjeli na hotelu žal po vyřazení z MS. Vodka tekla proudem!

Autor:

Místo titulu zapíjeli debakl. Ruští hokejisté prý po čtvrtfinálovém vyřazení od Kanady na MS v Dánsku utápěli smutek v alkoholu. Vodka prý tekla proudem, prozradil jeden ze zaměstnanců hotelové restaurace.Pořádně si dopřávali. Ruští hokejisté bydleli během šampionátu v Tivoli Hotel and Congress Center. Celkový účet z hotelu byl údajně vystaven na 2,5 milionu dánských korun (8,7 milionu korun)! Velkou měrou k tak vysoké sumě měli přispět hráči sborné, kteří po vyřazení od Kanady vypili skoro celý hotelový bar.

„Asi nikdy jsem neviděl tak naštvané a zklamané zákazníky. Po jejich prohře tekla vodka proudem,“ řekl finskému serveru iltalehti.fi zaměstnanec hotelu. Kromě alkoholu si dopřávali i oblíbenou ruskou pochoutku. „Jedli hlavně kaviár,“ pravil tajný zdroj.

Vedení dánského hotelu se ale snaží krotit článek finského novináře. „Během návštěvy byl ruský tým v neustálém spojení s hotelovým šéfkuchařem, aby měl jasno, jestli se jídlo a nápoje vejdou do schváleného rozpočtu reprezentace. Alkoholické nápoje navíc nebyly podávané,“ tvrdilo PR oddělení hotelu v tiskové zprávě.

Igor Šesťorkin přikryl kotouč lapačkou
Igor Šesťorkin přikryl kotouč lapačkou

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze