VIP Sport

7. června 2018 • 18:09

Hertl splnil lásce Anetě vysněnou dovolenou: Romantika i nahotinka v bazénu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ještě nepodepsal milionovou smlouvu, ke které má v San José Sharks tak blízko, přesto splnil své lásce Anetě vysněnou dovolenou. Hokejista Tomáš Hertl (24) vzal svoji krásnou brunetku na Seychely. Nouze nebyla o romantiku ani nahotinku v bazénu!Během náročné sezony v NHL je Tomášovi obrovskou oporou. Když se mu po zranění úplně nedařilo, našel u ní útěchu. Aneta se stará o společnou domácnost, což si Hertl nemůže vynachválit. Navíc je krásná, atraktivní a moc příjemná holka. Tak proč jí nedopřát to, co si kdysi vysnila?!

Možná budoucí nevěstu posadil český reprezentant do letadla směr Afrika, kde se jižně od rovníku na 115 malých ostrovech rozkládá Seychelská republika. Fantastické místo s průzračným mořem, dokonalými výhledy a božskou přírodou.

Neodolatelnou podívanou si dopřál i sám Hertl. Rozhlížel se v bazénu u luxusní chatičky po kouzelném okolí, a když se otočil, ve vířivce za ním seděla jeho vysvlečená přítelkyně. Romantika jako blázen! Kolem vany kvítí, nějaké ty dobroty a samozřejmě šampaňské. Určitě si to spolu v exotice parádně užili, vždyť co jim »na konci světa« mohlo chybět?

Nahotinka ve vířivce! Tomáš s Anetou si Seychely určitě užili.
Nahotinka ve vířivce! Tomáš s Anetou si Seychely určitě užili.

Hertl: Vysněnou smlouvu nemám, ale už chci být lídrem týmu!
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze