VIP Sport

12. června 2018 • 15:53

Vítězství ve Stanley Cupu a pak? Prasklo velké Ovečkinovo tajemství!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Stříbrný pohár pro šampiona NHL střeží jako správný kapitán. Alex Ovečkin (32) se od trofeje po vítězství ve Stanley Cupu ani nehne a dává mu maximální péči. Je vidět, že se dokáže postarat, což je dobře. Za pár měsíců se totiž stane otcem!Emoce, kdy zvedl nejcennější hokejovou trofej nad hlavu, obletěly svět. Radost, kterou měl lídr Washingtonu po triumfu nad Las Vegas v 5. finále, byla spontánní, autentická a vycházela přímo ze srdce.

Sdílela ho s ním také manželka uplakaná Anastasia, která okamžitě po vypuknutí oslav na ledě zlíbala opoceného muže. Od té doby je mu po boku, včetně týmových oslav v centru Města hříchů.

Ale to není všechno! Natáčela Ovečkina třeba se Stanley Cupem v posteli, s partnerkami spoluhráčů zpívali ruské písně, rodinná atmosféra jim jednoduše svědčí.

A musí si zvykat, protože k jejich černému labradorovi zanedlouho přibude dvounohý prcek. Anastasia totiž při křepčení nezakryla vše, co bylo potřeba a jejich společné tajemství prasklo. Jestli vyhrají Capitals i v příští sezoně, budou u poháru tři…

Oslavy Stanley Cupu neberou konce.
Oslavy Stanley Cupu neberou konce.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze