VIP Sport

13. června 2018 • 05:00

Schickova sexy Hanička se v Chorvatsku rozjela: Opaluje půlky v tangách!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalový vlčák Patrik Schick (22) se rve v dresu AS Řím o místo a v letní pauze mu přibývají další konkurenti. Je potřeba se na tuhle bitvu psychicky připravit, tak vzal svoji pohádkovou Haničku na dovolenou do Chorvatska. A se studem na ni nechoďte, opaluje půlky v tangách!Na kaviár a matrjošky mohou zapomenout, česká reprezentace se totiž na mistrovství světa v Rusku nedostala. Takže to musí nahradit pohoda u moře, jižanské jídlo a bavendo na lodi. Přesně tak, jak si to na jízdě kolem Chorvatska nastavil útočník, který prošel Bohemkou, Spartou, Sampdorií a poslední rok zakotvil v římském AS.

Zadar, Split, Bila Lučica, Šibenik. Měst měli po cestě mnoho, v každém se zastavili, chtěli vidět alespoň něco zajímavého. Jasně nejlepší to bylo podle fotek na sociální síti u vody. Hanička si oblékla červené vykrojené bikiny, v nichž vynikla její fantastická sexy postava. S kamarádkou nafotily pár selfíček, z dálky jejich dokonalé figury a vyšpulené prdelky zachytil někdo jiný.

Tak jestli díky takovým výhledům Schick nenačerpal inspiraci, aby se probojoval do základní sestavy italského velkoklubu, pak to bude mít hodně složité. Vždyť co může být lepšího, než mít po boku krásnou kočku, která za ním stojí v dobrém i zlém?

Hanička se vystavila v Šibeniku. A je z toho hodně šibeniční fotka...
Hanička se vystavila v Šibeniku. A je z toho hodně šibeniční fotka...

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze