VIP Sport

13. června 2018 • 05:00

Schickova sexy Hanička se v Chorvatsku rozjela: Opaluje půlky v tangách!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalový vlčák Patrik Schick (22) se rve v dresu AS Řím o místo a v letní pauze mu přibývají další konkurenti. Je potřeba se na tuhle bitvu psychicky připravit, tak vzal svoji pohádkovou Haničku na dovolenou do Chorvatska. A se studem na ni nechoďte, opaluje půlky v tangách!Na kaviár a matrjošky mohou zapomenout, česká reprezentace se totiž na mistrovství světa v Rusku nedostala. Takže to musí nahradit pohoda u moře, jižanské jídlo a bavendo na lodi. Přesně tak, jak si to na jízdě kolem Chorvatska nastavil útočník, který prošel Bohemkou, Spartou, Sampdorií a poslední rok zakotvil v římském AS.

Zadar, Split, Bila Lučica, Šibenik. Měst měli po cestě mnoho, v každém se zastavili, chtěli vidět alespoň něco zajímavého. Jasně nejlepší to bylo podle fotek na sociální síti u vody. Hanička si oblékla červené vykrojené bikiny, v nichž vynikla její fantastická sexy postava. S kamarádkou nafotily pár selfíček, z dálky jejich dokonalé figury a vyšpulené prdelky zachytil někdo jiný.

Tak jestli díky takovým výhledům Schick nenačerpal inspiraci, aby se probojoval do základní sestavy italského velkoklubu, pak to bude mít hodně složité. Vždyť co může být lepšího, než mít po boku krásnou kočku, která za ním stojí v dobrém i zlém?

Hanička se vystavila v Šibeniku. A je z toho hodně šibeniční fotka...
Hanička se vystavila v Šibeniku. A je z toho hodně šibeniční fotka...

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze