VIP Sport

13. června 2018 • 15:00

Tipovací soutěž fotbalového MS 2018 v Rusku: Stáhni ZDARMA a rozdrť kamarády!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Buďte součástí nejsledovanější sportovní akce tohoto roku – fotbalového MS 2018 v Rusku! Detailní plán zápasů na každý den, vyřazovací boje, doplňující soutěžní otázky… Parádní výzva pro vás a vaše kamarády, jak si udělat šampionát ještě atraktivnější. Tak neváhejte, ZDARMA si stáhněte podrobnou tipovačku Blesk.cz a porazte celebrity!Dvaatřicet týmů, celý měsíc nabitý fotbalovými dramaty. Po čtyřech letech se opět vrací svátek kopané a v akci uvidíme hvězdy jako je Neymar, Ronaldo, Messi, Kane, Griezmann a spoustu dalších borců.

Vzhledem k absenci české reprezentace vám může taková tipovačka zvednout náladu a zpestřit atmosféru kolem tak nadupané akce. Třeba v obýváku, třeba v oblíbené hospůdce. Zasoutěžte si nejen mezi sebou, ale porovnejte výsledky s celebritami, které už vše vyplnily. Porazte tenistku Kvitovou, hokejistu Plekance, moderátora Boučka nebo modelku Nováčkovou! Každý den se s nimi můžete měřit, jejich výsledky budeme publikovat v tištěném deníku Blesk. Tak hodně štěstí všem!

TIPOVACÍ SOUTĚŽ STAHUJTE ZDE:

Blesk pro vás připravil zábavnou tipovačku. Soutěžte proti celebritám!Blesk pro vás připravil zábavnou tipovačku. Soutěžte proti celebritám!

Moskva, stadion Lužniki. Kapacita: 81 006, největší stadion bude hostit finále.
Moskva, stadion Lužniki. Kapacita: 81 006, největší stadion bude hostit finále.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze