VIP Sport

13. června 2018 • 20:00

Schovejte prostitutky! V Rusku chtějí během MS ve fotbale utlumit sex za peníze

Autor:

V zemích, kde se v posledních letech konalo MS ve fotbale, rostly tržby prostitutek. Jak v Brazílii před čtyřmi roky, tak i v Jihoafrické republice v roce 2010, měly kněžky lásky žně. V Rusku se tamní úřady snaží během šampionátu utlumit působnost erotické turistiky a policie dokonce vyhrožují majitelům nočních klubů.Rusky patří mezi nejkrásnější ženy a jejich přízeň si často i za peníze dopřává mnoho turistů. Během mistrovství světa ve fotbale, ale tomu má být jinak. Rusové se chtějí prezentovat jako slušná země, a tak zesílil tlak na prostitutky a majitele nočních klubů, aby na měsíc omezili své aktivity během šampionátu.

„Ve většině bordelů v Petrohradě se rozhodli přestat pracovat,“ prozradila Irina Maslova z Amnesty International, která se dlouhodobě zabývá tématem jako je prostitutce a obchod s bílým masem v Rusku. Podle studie je navíc v zemi více prostitutek než lékařů, hasičů či zemědělců.

 

 

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze