VIP Sport

14. června 2018 • 11:24

Jágr řádil s Veronikou v Las Vegas: Loď, pivka a koupačka v záchranné vestě!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pohoda, sluníčko, rychlá loď a krásné holky v bikinách na palubě! Hokejista Jaromír Jágr (46) si užívá dovolenou v Las Vegas, kde samozřejmě nechybí ani jeho láska Veronika (27). Společně s kamarády vyrazili na jezero, padlo nějaké pivko, ale hlavně, byla zábava!Zapomeňte na to, že Město hříchů je jenom o kasinech a nočním životě. Jágr s Veronikou vyzkoušeli druhou tvář Las Vegas, projeli národní parky, vychutnali si krásy hlubokých kaňonů a vykoupali se v jezeře Mead. Jedná se o přehradní nádrž na řece Colorado asi 48 kilometrů od centra.

Délka pobřeží jedné z největších vodních nádrží v USA měří asi 900 kilometrů a maximální hloubka dosahuje až 180 metrů. To není divu, že Jaromír při koupání a pobytu na člunu oblékl záchrannou vestu! „Las Vegas má dva světy a já si to tady zamilovala až teď při čtvrté návštěvě. To protože poznávám i tu druhou stranu Vegas,“ přiznala Veronika, že předtím trávila s Jágrem čas hlavně ve městě.

Pohodičku si užili se slovenskými přáteli. Na lodi se bavili třeba s hokejistou Tomášem Tatarem, kterého přivábil tým Knights na konci února, kdy ho vyměnil s Detroitem. Jemu dělá společnost krásná přítelkyně a slovenská Miss Earth Lucie Slaninková.

Nutno podotknout, že když se holky svlékly do plavek, pánům se rozzářila očíčka. Ostatně, posuďte to sami, v galerii je na co koukat!

Holky se na palubě ukázaly v bikinách.
Holky se na palubě ukázaly v bikinách.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud