VIP Sport

14. června 2018 • 15:40

Ruská politička varuje krajanky: Dejte pozor, ať vás neoplodní fanoušci z ciziny

Autor:

Netradiční výzvu dostaly ruské ženy a dívky. Vedoucí parlamentního výboru pro rodinné záležitosti Tamara Plentěvová upozornila své krajanky, aby si dávaly pozor při neformálních vztazích se zahraničními fotbalovými fanoušky. Pokud by neplánovaně otěhotněly, mohly by pak být jejich děti bez otců.Letmé vzplanutí může skončit nechtěným početím. Ruští zákonodárci upozorňují tamější ženy, aby se měly během MS ve fotbale na pozoru. Většina návštěvníků šampionátu budou muži, kteří si budou chtít užít nejen zápasy na stadionu.

Sex bez závazku by se nakonec mohl stát závazkem na celý život. „Děti trpí, když zůstanou pouze samy s matkou." Ale ideální podle ní není, ani pokud nejde jen o chvilkové známosti.  "Když by si naopak někdo vzal Rusku za ženu, tak to také může přinést mnoho problémů. Čím dál více Rusek si stěžuje, že pak přišly v zahraničí o právo na výchovu svých dětí,“ upozornila ženy vedoucí parlamentního výboru pro rodinné záležitosti, Tamara Plentěvová v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Govorit Moskva.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze