VIP Sport

14. června 2018 • 16:32

Kvitová se na policii podívala výtržníkovi do očí: Mezi figuranty útočníka poznala!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Věděla, že to jednou přijde a už má ten horor konečně za sebou! Tenistka Petra Kvitová (28) musela na policii, aby se znovu podívala muži, který ji předloni v prosinci přepadl v jejím prostějovském bytě, do očí. Jednoznačně označila, že je to on!Trvalo to skoro rok a půl, než útočníka, jenž na Kvitovou v Prostějově vytáhl nůž, chytili. Ošklivě ji pořezal na levé ruce a dlouho se nevědělo, zda se česká reprezentantka bude moci vrátit k tenisu.

Tento týden podle informací deníku Právo absolvovala oficiální rekognici, během níž označila jednoho ze čtyř figurantů, jako pachatele. Vše se dokumentovalo na kameru a fotoaparát, přítomni byli kriminalisté, obhájce a tzv. nezúčastněná osoba, tedy svědek z řad civilistů.

Petra označila muže, kterého letos v květnu zadržela policie a obvinila ho vydírání. Hrozí mu 5 až 12 let vězení. Pachatelem by měl být 32letý občan z Prostějovska, jenž měl v minulosti pletky se zákonem, když přepadával seniory v bytech a okrádal je. Jeho spojitosti s drogami se nepotvrdily.

„Absolvovala jsem všechny úkony, které bylo třeba provést. Podrobnosti nebudu na základě žádosti policie dále konkretizovat. Chtěla bych ještě jednou velmi poděkovat policii za její práci.  Díky tomu, že jsem bezezbytku splnila vše, co bylo třeba pro potřeby trestního řízení, mohu nyní definitivně prohlásit, že pro mě další kapitola 1,5 roku staré události skončila, za což jsem velmi ráda. Dále se k tomu, co se událo v plynulých měsících, nebudu vracet. Začíná mi část tenisové sezóny na trávě, na to se teď budu plně soustředit,“ vzkázala Kvitová přes tiskového mluvčího Karla Tejkala.

Detail zraněné ruky, kterou museli lékaři tenistce operovat
Detail zraněné ruky, kterou museli lékaři tenistce operovat

Kvitová: Je mi jedno, jak dlouho to potrvá, chci se vrátit
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze