VIP Sport

14. června 2018 • 20:30

Kočky z východu! Rusové maskují nedostatky během MS sexy ženami

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Do fotbalového šampionátu Rusko investovalo v přepočtu 240 miliard korun. Přesto vozový park hromadné dopravy v některých pořadatelských městech je v tristním stavu. Mnohé autobusy či tramvaje jsou staré více jak 40 let. Pro MS však dostaly alespoň nový nátěr. Stejně je to i budovami. A jak Rusko maskuje tyto nedostatky? Sexy dívkami!Hned po přistání vám jdou oči kolem. Skupina půvabných ruských hostesek s třásněmi a v kostýmech roztleskávaček v národních barvách, vítá na moskevském mezinárodním letišti Šeremeťjevo zahraniční fanoušky, kteří přiletěli na mistrovství světa ve fotbale.

I ulice v okolí stadionů jsou zaplněné dlouhonohými usměvavými hosteskami v krojích, jež na požádání pomohou cizincům z řad fanoušků zorientovat se v neznámém městě. Na návštěvníky šampionátu čeká ale velká podívaná zejména v Soči.

Ve známém letovisku u Černého moře se budou hrát zápasy na olympijském stadionu Fišt, který je jen kousek od pobřeží, kde se opalují stovky krásek v plavkách. Především pánové tak budou vzpomínat na návštěvu Ruska dobře díky smyslným divám.

Slečna na sebe umí upoutat pozornost
Slečna na sebe umí upoutat pozornost

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze