VIP Sport

14. června 2018 • 20:30

Kočky z východu! Rusové maskují nedostatky během MS sexy ženami

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Do fotbalového šampionátu Rusko investovalo v přepočtu 240 miliard korun. Přesto vozový park hromadné dopravy v některých pořadatelských městech je v tristním stavu. Mnohé autobusy či tramvaje jsou staré více jak 40 let. Pro MS však dostaly alespoň nový nátěr. Stejně je to i budovami. A jak Rusko maskuje tyto nedostatky? Sexy dívkami!Hned po přistání vám jdou oči kolem. Skupina půvabných ruských hostesek s třásněmi a v kostýmech roztleskávaček v národních barvách, vítá na moskevském mezinárodním letišti Šeremeťjevo zahraniční fanoušky, kteří přiletěli na mistrovství světa ve fotbale.

I ulice v okolí stadionů jsou zaplněné dlouhonohými usměvavými hosteskami v krojích, jež na požádání pomohou cizincům z řad fanoušků zorientovat se v neznámém městě. Na návštěvníky šampionátu čeká ale velká podívaná zejména v Soči.

Ve známém letovisku u Černého moře se budou hrát zápasy na olympijském stadionu Fišt, který je jen kousek od pobřeží, kde se opalují stovky krásek v plavkách. Především pánové tak budou vzpomínat na návštěvu Ruska dobře díky smyslným divám.

Slečna na sebe umí upoutat pozornost
Slečna na sebe umí upoutat pozornost

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze