VIP Sport

16. června 2018 • 05:00

MS v erotice?! Nahé krásky se fotily na hřišti, kde bude hrát Messi!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Podle některých mužů fotbal a ženy nejdou dohromady. To ještě asi neviděli speciální vydání ruského pánského časopisu, kde se po trávníku na stadionu v Otkrytie v Moskvě prohání jedenáct spoře oděných sexbomb.Tahle jedenáctka válí. Rusové se rozhodli okořenit letošní šampionát trochou erotiky a ještě před zahájením mistrovství světa fotograf magazínu Playboy nafotil sličné dívky, které nemají snad žádné zábrany.

Za pozadím se rozprostírá fotbalový stadion
Za pozadím se rozprostírá fotbalový stadion

Vzrušující focení probíhalo jak na hříšti Spartaku Moskva, kde se odehraje celkem pět zápasů MS (dnes Argentina - Island), včetně jednoho osmifinále, tak i na tribunách či v útrobách stadionu. Slečny se fotily jak společně, tak i samostatně a předváděly se i v krkolomných pózách, kdy daly svému tělu pořádně zabrat.

Pánové mají nyní možnost vybrat v anketě svou favoritku. Žena, jež čtenáře nejvíce zaujme, pak dostane chytrý telefon. A to se vyplatí.

Na hodně pikantní video z focení se můžete podívat zde

Rusko žije světovým šampionátem. Podívejte se, jak fanoušci slavili v ulicích Moskvy!
1080p 720p 360p

Cool dresy na MS? Některé vyletí nahoru třeba až za 20 let, říká módní redaktorka
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze