VIP Sport

16. června 2018 • 16:40

Zatím největší kontrast mistrovství světa: sexy Rusky vs. zahalené Saúdky

Autor:

Fotbalový šampionát odstartoval ve velkém stylu. Ještě větší ohlas než drtivá výhra ruských hráčů nad Saúdskou Arábií ale po světě vzbudily samy domácí fanynky. Jsou proklatě sexy!Koukej na ni! Ta je! Mlsní fotbaloví příznivci se během úvodního mače otáčeli za jednou Ruskou za druhou. A fotografové aby místo gólové parády na trávníku raději sledovali pohyb slečen na tribunách...

„Tohle mistrovství světa bude ze všech nejkrásnější!“ hlásají titulky (nejen) britských deníků. A evidentně mají pravdu. Přesto šlo zvlášť na moskevském stadionu spatřit jeden obrovský kontrast! Mezi vlnícími se obnaženými těly krásných slečen totiž na tribuně seděly také hloučky zahalených Arabek.

Fanynky Saúdské Arábie se sice neměly při porážce 0:5 moc z čeho radovat, pod dohledem svých přísně konzervativních manželů by však stejně ani nemohly... Jedné, co směly odhalit, tak byly jen oči pro pláč.

Zahalené Saúdky na zápase s Ruskem
Zahalené Saúdky na zápase s Ruskem

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze