VIP Sport

16. června 2018 • 16:40

Zatím největší kontrast mistrovství světa: sexy Rusky vs. zahalené Saúdky

Autor:

Fotbalový šampionát odstartoval ve velkém stylu. Ještě větší ohlas než drtivá výhra ruských hráčů nad Saúdskou Arábií ale po světě vzbudily samy domácí fanynky. Jsou proklatě sexy!Koukej na ni! Ta je! Mlsní fotbaloví příznivci se během úvodního mače otáčeli za jednou Ruskou za druhou. A fotografové aby místo gólové parády na trávníku raději sledovali pohyb slečen na tribunách...

„Tohle mistrovství světa bude ze všech nejkrásnější!“ hlásají titulky (nejen) britských deníků. A evidentně mají pravdu. Přesto šlo zvlášť na moskevském stadionu spatřit jeden obrovský kontrast! Mezi vlnícími se obnaženými těly krásných slečen totiž na tribuně seděly také hloučky zahalených Arabek.

Fanynky Saúdské Arábie se sice neměly při porážce 0:5 moc z čeho radovat, pod dohledem svých přísně konzervativních manželů by však stejně ani nemohly... Jedné, co směly odhalit, tak byly jen oči pro pláč.

Zahalené Saúdky na zápase s Ruskem
Zahalené Saúdky na zápase s Ruskem

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze