VIP Sport

17. června 2018 • 15:50

Tohle Rusům nevyšlo. Rozšířili stadion o tisíce míst, ale nedokázali ho zaplnit

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bilo to do očí. Na tribunách při zápase Egypta s Uruguají v Jekatěrinburgu bylo tisíce prázdných sedaček. Organizátoři mistrovství světa přitom stadion před šampionátem rozšířili o 12 tisíc míst. Do města vzdáleného 1100 kilometrů od Moskvy se asi mnoha cizincům nechce cestovat.Byla to velkolepá akce, která stála miliony korun. Stadion Jekatěrinburgu byl rozšířen z původních 23 000 na 35 000 míst, aby se dostalo na fanoušky lačné po fotbalu.

Organizátory by asi ani ve snu nenapadlo, že do arény, kde je z jedné strany umístěna bizarní obrovská montovaná tribuna, nepřijdou tisícovky fanoušků, aby viděli páteční utkání Egypta s Uruguají. V ochozech bylo dost prázdných míst. Celkem šlo o 5200 nezaplněných sedaček.

„Je to zvláštní, protože nebylo prodáno akorát 750 lístků. Zjišťujeme, co se stalo,“ řekl zástupce FIFA pro zpravodajskou stanici CNN. Na dočasné montované tribuně bylo narváno, protože lístek stál 680 korun. Lepší místa na stadionu už vyšly na 4700 korun.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud