VIP Sport

17. června 2018 • 14:30

To je lásky! Manželka trenéra Růžičky zahrnula miláčka srdíčky a rozněžnila se

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Že ta pravá láska mnohdy končí se svatbou, pro tento pár neplatí. Hokejový trenér Chomutova Vladimír Růžička je stále velmi zamilovaný do své ženy Marie, se kterou má dceru Lejlu. Manželka mu lásku také oplácí a přesvědčit se o tom mohou všichni i na její sociální síti.Stále se k sobě mají a na okolí neustále působí jako čerstvě zamilovaný pár. Trenér Vladimír Růžička se bez přestání tulí ke své milované Marii a rád ji hladí a drží za ruku. Že je jejich láska věčná, rádi ukazují celému světu přes sociální síť.

Paní Růžičková v týdnu vystavila na Facebook snímek, kde je se svým mužem a oba špulí rty do objektivu. „Vždy budeš ten, kdo bude mít u mě v srdci speciální místo,“ napsala ke snímku, který zveřejnila rok po svatbě.

Fotografii pak upravila a přidala na ní ještě několik srdíček. „Sranda musí být,“ dopsala paní Marie.

Růžička vypadá po boku Marie spokojeně.
Růžička vypadá po boku Marie spokojeně.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze