VIP Sport

17. června 2018 • 14:30

To je lásky! Manželka trenéra Růžičky zahrnula miláčka srdíčky a rozněžnila se

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Že ta pravá láska mnohdy končí se svatbou, pro tento pár neplatí. Hokejový trenér Chomutova Vladimír Růžička je stále velmi zamilovaný do své ženy Marie, se kterou má dceru Lejlu. Manželka mu lásku také oplácí a přesvědčit se o tom mohou všichni i na její sociální síti.Stále se k sobě mají a na okolí neustále působí jako čerstvě zamilovaný pár. Trenér Vladimír Růžička se bez přestání tulí ke své milované Marii a rád ji hladí a drží za ruku. Že je jejich láska věčná, rádi ukazují celému světu přes sociální síť.

Paní Růžičková v týdnu vystavila na Facebook snímek, kde je se svým mužem a oba špulí rty do objektivu. „Vždy budeš ten, kdo bude mít u mě v srdci speciální místo,“ napsala ke snímku, který zveřejnila rok po svatbě.

Fotografii pak upravila a přidala na ní ještě několik srdíček. „Sranda musí být,“ dopsala paní Marie.

Růžička vypadá po boku Marie spokojeně.
Růžička vypadá po boku Marie spokojeně.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze