VIP Sport

18. června 2018 • 13:12

Vstoupila do klubu bez podprsenek: Jágrova Veronika rovnou přidala důkaz!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Začalo to parádním sexy představením v plavkách na lodi a pokračovalo to až do rudých bikin s nápisem – klub bez podprsenky. Dovolená hokejisty Jaromíra Jágra (46) a jeho milované Veroniky (27) v Las Vegas je opravdu povedená. Nevěříte? Blondýnka přidala pár důkazů!Ona miluje Ameriku, on zase Las Vegas, kam si jezdí téměř každé léto odpočinout. Dohromady to znamená ideální spojení. Když k tomu Jaromír přidá výlety po okolí třeba do národních parků, jeho milá je pak »k neudržení«.

Nadšená, vysmátá a s vyčištěnou hlavou má Veronika provokativní nápady. Na sociální síti se vyfotila v plavkách s odvážným nápisem, že to jde i bez košíčků. Modelka pak na sociální síti vše zdokumentovala. S jejím vypracovaným tělem a fotogenickými pohledy do středu objektivů jde o dokonalou harmonii.

„Las Vegas má dva světy a já si to tady zamilovala až teď při čtvrté návštěvě. To protože poznávám i tu druhou stranu Vegas,“ přiznala Veronika, že předtím trávila s Jágrem čas hlavně ve městě. No, byla to škoda, když se nemohla ukázat v plné parádě!

Dovolená hokejisty Jaromíra Jágra a jeho milované Veroniky v Las Vegas je povedená. Nevěříte? Blondýnka přidala pár důkazů!
Dovolená hokejisty Jaromíra Jágra a jeho milované Veroniky v Las Vegas je povedená. Nevěříte? Blondýnka přidala pár důkazů!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud