VIP Sport

18. června 2018 • 13:12

Vstoupila do klubu bez podprsenek: Jágrova Veronika rovnou přidala důkaz!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Začalo to parádním sexy představením v plavkách na lodi a pokračovalo to až do rudých bikin s nápisem – klub bez podprsenky. Dovolená hokejisty Jaromíra Jágra (46) a jeho milované Veroniky (27) v Las Vegas je opravdu povedená. Nevěříte? Blondýnka přidala pár důkazů!Ona miluje Ameriku, on zase Las Vegas, kam si jezdí téměř každé léto odpočinout. Dohromady to znamená ideální spojení. Když k tomu Jaromír přidá výlety po okolí třeba do národních parků, jeho milá je pak »k neudržení«.

Nadšená, vysmátá a s vyčištěnou hlavou má Veronika provokativní nápady. Na sociální síti se vyfotila v plavkách s odvážným nápisem, že to jde i bez košíčků. Modelka pak na sociální síti vše zdokumentovala. S jejím vypracovaným tělem a fotogenickými pohledy do středu objektivů jde o dokonalou harmonii.

„Las Vegas má dva světy a já si to tady zamilovala až teď při čtvrté návštěvě. To protože poznávám i tu druhou stranu Vegas,“ přiznala Veronika, že předtím trávila s Jágrem čas hlavně ve městě. No, byla to škoda, když se nemohla ukázat v plné parádě!

No bra club, v překladu Klub bez podprsenky. A Veronika rovnou přidala důkaz...
No bra club, v překladu Klub bez podprsenky. A Veronika rovnou přidala důkaz...

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze