VIP Sport

18. června 2018 • 18:42

Sladký život hvězdy NBA: Dovolená na jachtě s tajemnou prsaticí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Takovéhle prázdniny mu může každý závidět. Lotyšský basketbalista Kristaps Porzingis si užívá dovolenou na jachtě, která brázdí Středozemní moře kolem párty ostrova Ibiza. Na palubě s ním je kromě partičky kamarádů i tajemná blondýnka s bujnými vnady.Po letošní sezoně se musí 221 centimetrů vysoký hráč New York Knicks dát zdravotně do pořádku. Kristaps Porzingis si v únoru poranil koleno a od té doby na palubovky NBA nenastoupil.

Kristaps Porzingis má zřejmě rád pořádně vytvarované ženy
Kristaps Porzingis má zřejmě rád pořádně vytvarované ženy

Dvaadvacetiletý basketbalista podstoupil operaci u nejlepších lékařských kapacit. Nyní rehabilituje ve Španělsku u doktorů, kteří mají v péči i fotbalisty Realu Madrid.

Jak je vidět, tak Porzingisovi je už dobře. Vždyť skáče do moře přímo z jachty a už vůbec nemá strach o své operované koleno. Navíc na palubě lodi se o něj důsledně stará i záhadná blonďatá slečna, která se pyšní obřími vnady. Jde jen o dobrou kamarádku nebo novou lásku hvězdy NY Knicks?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze