VIP Sport

18. června 2018 • 18:42

Sladký život hvězdy NBA: Dovolená na jachtě s tajemnou prsaticí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Takovéhle prázdniny mu může každý závidět. Lotyšský basketbalista Kristaps Porzingis si užívá dovolenou na jachtě, která brázdí Středozemní moře kolem párty ostrova Ibiza. Na palubě s ním je kromě partičky kamarádů i tajemná blondýnka s bujnými vnady.Po letošní sezoně se musí 221 centimetrů vysoký hráč New York Knicks dát zdravotně do pořádku. Kristaps Porzingis si v únoru poranil koleno a od té doby na palubovky NBA nenastoupil.

Kristaps Porzingis má zřejmě rád pořádně vytvarované ženy
Kristaps Porzingis má zřejmě rád pořádně vytvarované ženy

Dvaadvacetiletý basketbalista podstoupil operaci u nejlepších lékařských kapacit. Nyní rehabilituje ve Španělsku u doktorů, kteří mají v péči i fotbalisty Realu Madrid.

Jak je vidět, tak Porzingisovi je už dobře. Vždyť skáče do moře přímo z jachty a už vůbec nemá strach o své operované koleno. Navíc na palubě lodi se o něj důsledně stará i záhadná blonďatá slečna, která se pyšní obřími vnady. Jde jen o dobrou kamarádku nebo novou lásku hvězdy NY Knicks?

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze