VIP Sport

19. června 2018 • 11:48

Sexy reportérka Čuhelová se vrací na obrazovky! Ale tentokrát ne na ČT...

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dobře vědí, jak přilákat fanoušky fotbalu. Televizní stanice O2 TV Sport koupila práva na nejvyšší českou fotbalovou soutěž. A aby vysílání ještě více zatraktivnila, tak angažovala do svých řad ostřílenou reportérku Moniku Čuhelovou, která pět let pracovala pro konkurenční ČT sport.Půvabná Čuhelová působila na ČT sport ve fotbalové sekci, kde dělala reportérku během fotbalových utkání či moderovala ligový pořad Dohráno. Pak se rozhodla opustit veřejnoprávní televizi a vzdělávat se. Z obrazovek zmizela do Ameriky, kde nejvíce času trávila v New Yorku a navštěvovala nejlepší tamní televizní stanice a sbírala zkušenosti.

Nyní se Čuhelová vrací zpět. „Větší počet přenosů si vyžádá i personální posílení fotbalové redakce. Po zdravotní dovolené se k české fotbalové lize vrací zkušený komentátor Tomáš Radotínský. Reportéra Davida Sobiška pak doplní reportérka Monika Čuhelová, která má za sebou pětileté působení v České televizi,“ oznámilo vedení O2 TV Sport na pondělní tiskové konferenci.

Bývalá partnerka fotbalisty Petra Švancary tak opět bude nejen svým zevnějškem těšit fanoušky fotbalu.

Sportovní moderátorka Monika Čuhelová a její dovolená v Puerto Ricu.
Sportovní moderátorka Monika Čuhelová a její dovolená v Puerto Ricu.

Sportovní moderátorka Monika Čuhelová: Flirtují s ní fotbalisté?
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze