VIP Sport

19. června 2018 • 20:05

Prsa skákat nebudou. Plíšková ukázala šaty s krajkou, ve kterých chce ovládnout Wimbledon

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bílá klasika. Nejslavnější tenisový turnaj v All England Clubu nedovoluje hráčům nastupovat na travnaté kurty v jiném než bílém oblečení. Módní značky se proto předhánějí, jak upoutat pozornost právě na svůj model. Tenistka Karolína Plíšková tak letos ve Wimbledonu bude nastupovat například v krajkovaném tílku.Maximem Karolíny Plíškové je ve Wimbledonu účast ve 2. kole. Letos chce podle svých slov bývalá světová jednička vyšplhat ještě alespoň o jedno kolo výš. Pomoci jí v tom má i nová kolekce sportovního oblečení pro legendární turnaj.

Šestadvacetiletá hráčka bude nastupovat v bílém tílku, které má okrasný krajkový lem. Během utkání má hráčku i chladit a velkou výhodou je materiál na způsob korzetu. Velkou výhodou pro hráčku je i všitá podprsenka. Ke kompletu je ještě krátká bílá sukně.

Jako druhý model k dispozici bude mít Karolína Plíšková i bílé šaty a opět tam bude i krajka květinovým vzorem. I kdyby nakonec Wimbledon nevyhrála, bude patřit mezi nejkrásnější hráčky.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze