VIP Sport

19. června 2018 • 20:05

Prsa skákat nebudou. Plíšková ukázala šaty s krajkou, ve kterých chce ovládnout Wimbledon

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bílá klasika. Nejslavnější tenisový turnaj v All England Clubu nedovoluje hráčům nastupovat na travnaté kurty v jiném než bílém oblečení. Módní značky se proto předhánějí, jak upoutat pozornost právě na svůj model. Tenistka Karolína Plíšková tak letos ve Wimbledonu bude nastupovat například v krajkovaném tílku.Maximem Karolíny Plíškové je ve Wimbledonu účast ve 2. kole. Letos chce podle svých slov bývalá světová jednička vyšplhat ještě alespoň o jedno kolo výš. Pomoci jí v tom má i nová kolekce sportovního oblečení pro legendární turnaj.

Šestadvacetiletá hráčka bude nastupovat v bílém tílku, které má okrasný krajkový lem. Během utkání má hráčku i chladit a velkou výhodou je materiál na způsob korzetu. Velkou výhodou pro hráčku je i všitá podprsenka. Ke kompletu je ještě krátká bílá sukně.

Jako druhý model k dispozici bude mít Karolína Plíšková i bílé šaty a opět tam bude i krajka květinovým vzorem. I kdyby nakonec Wimbledon nevyhrála, bude patřit mezi nejkrásnější hráčky.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze