VIP Sport

19. června 2018 • 20:05

Prsa skákat nebudou. Plíšková ukázala šaty s krajkou, ve kterých chce ovládnout Wimbledon

###BLOK-TOP-VIDEA###

Bílá klasika. Nejslavnější tenisový turnaj v All England Clubu nedovoluje hráčům nastupovat na travnaté kurty v jiném než bílém oblečení. Módní značky se proto předhánějí, jak upoutat pozornost právě na svůj model. Tenistka Karolína Plíšková tak letos ve Wimbledonu bude nastupovat například v krajkovaném tílku.Maximem Karolíny Plíškové je ve Wimbledonu účast ve 2. kole. Letos chce podle svých slov bývalá světová jednička vyšplhat ještě alespoň o jedno kolo výš. Pomoci jí v tom má i nová kolekce sportovního oblečení pro legendární turnaj.

Šestadvacetiletá hráčka bude nastupovat v bílém tílku, které má okrasný krajkový lem. Během utkání má hráčku i chladit a velkou výhodou je materiál na způsob korzetu. Velkou výhodou pro hráčku je i všitá podprsenka. Ke kompletu je ještě krátká bílá sukně.

Jako druhý model k dispozici bude mít Karolína Plíšková i bílé šaty a opět tam bude i krajka květinovým vzorem. I kdyby nakonec Wimbledon nevyhrála, bude patřit mezi nejkrásnější hráčky.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud