VIP Sport

19. června 2018 • 15:26

Nedvěd hvězdou i doma: 24 let se ženou, život v Itálii a děti na odchodu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Milují se už 24 let! Po parádní fotbalové kariéře se usídlili v Turíně, vychovali krásné děti Ivanu s Pavlem juniorem a pro celou rodinu se Itálie stala domovem. Česká legenda Pavel Nedvěd (45) s manželkou Ivanou (44) toho spolu a tu dobu zvládli hodně…Mají hrdé děti, které se k rodičům hlásí ze všech koutů světa. Slečna Ivana posílá pozdravy z vysoké školy ve Švýcarsku, kde studuje. Pavel junior tátovi splnil sen tím, že s ním nastoupil v jednom týmu. V rodné Skalné si kopli v I.B třídě, ale k vítězství to bohužel nevedlo (1:4).

Možná to bude také proto, že synáček nekráčí v otcových stopách. „I když spolu hrajeme každý týden, tak to nebylo to samé. Byl to zvláštní zápas. Fotbalu se ovšem věnovat nebudu, možná zůstanu u sportu, ale to teprve uvidím. Chodím na box a studuju. Zatím jsem na jazykovce, možná se dostanu časem do jiné země. Teprve uvidím, co budu dělat,“ zamyslel se nad budoucností junior.

No a jak si vede Nedvěd s milovanou manželkou? V životě si prošli těžké časy, třeba když v roce 2003 nemohl Pavel hrát finále Ligy mistrů (Juventus padl s AC Milán na penalty), ale i krásné chvíle. S reprezentací má stříbro a bronz z mistrovství Evropy, po kariéře se pak vypracoval do funkce viceprezidenta slavného Juventusu Turín, kde hvězda obléká sako dodnes a jeho milovaná paní je mu stále po boku.

Tak ať vám to společně »kope« ještě spoustu let!

Nedvěd s manželkou Ivanou jsou spolu 24 let!
Nedvěd s manželkou Ivanou jsou spolu 24 let!

Nedvěd oblékl dres Skalné po třiceti letech. Výkon syna? Moc toho nenaběhal, proto jsme prohráli, smála se legenda
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud