VIP Sport

19. června 2018 • 15:26

Nedvěd hvězdou i doma: 24 let se ženou, život v Itálii a děti na odchodu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Milují se už 24 let! Po parádní fotbalové kariéře se usídlili v Turíně, vychovali krásné děti Ivanu s Pavlem juniorem a pro celou rodinu se Itálie stala domovem. Česká legenda Pavel Nedvěd (45) s manželkou Ivanou (44) toho spolu a tu dobu zvládli hodně…Mají hrdé děti, které se k rodičům hlásí ze všech koutů světa. Slečna Ivana posílá pozdravy z vysoké školy ve Švýcarsku, kde studuje. Pavel junior tátovi splnil sen tím, že s ním nastoupil v jednom týmu. V rodné Skalné si kopli v I.B třídě, ale k vítězství to bohužel nevedlo (1:4).

Možná to bude také proto, že synáček nekráčí v otcových stopách. „I když spolu hrajeme každý týden, tak to nebylo to samé. Byl to zvláštní zápas. Fotbalu se ovšem věnovat nebudu, možná zůstanu u sportu, ale to teprve uvidím. Chodím na box a studuju. Zatím jsem na jazykovce, možná se dostanu časem do jiné země. Teprve uvidím, co budu dělat,“ zamyslel se nad budoucností junior.

No a jak si vede Nedvěd s milovanou manželkou? V životě si prošli těžké časy, třeba když v roce 2003 nemohl Pavel hrát finále Ligy mistrů (Juventus padl s AC Milán na penalty), ale i krásné chvíle. S reprezentací má stříbro a bronz z mistrovství Evropy, po kariéře se pak vypracoval do funkce viceprezidenta slavného Juventusu Turín, kde hvězda obléká sako dodnes a jeho milovaná paní je mu stále po boku.

Tak ať vám to společně »kope« ještě spoustu let!

Nedvěd s manželkou Ivanou jsou spolu 24 let!
Nedvěd s manželkou Ivanou jsou spolu 24 let!

Nedvěd oblékl dres Skalné po třiceti letech. Výkon syna? Moc toho nenaběhal, proto jsme prohráli, smála se legenda
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze