VIP Sport

21. června 2018 • 05:00

Tajná svatba v řeckém ráji! Reprezentant Darida si vzal bývalou reportérku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Okouzlujícímu páru žehnal sám bůh lásky Erós. Středopolař fotbalové reprezentace a berlínské Herthy Vladimír Darina (27) se oženil. Trošku utajeně, ale zato v ráji řeckého ostrova Santorini.Běhavý hezounek z Plzně, který už tři roky válí v Německu za berlínskou Herthu, si vzal svoji rozkošnou lásku. Vášnivou baletku a bývalou reportérku O2 TV Sport Kateřinu Trejbalovou.

Darida si vzal Katku tajně v Řecku.
Darida si vzal Katku tajně v Řecku.

„Vařím to, na co má Vláďa chuť. Lehká jídla, italskou kuchyni, těstoviny a saláty,“ svěřila se kdysi Blesku šikovná Katka. Teď už bude svému milému připravovat laskominy jako paní Daridová!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze