VIP Sport

21. června 2018 • 13:07

Když má Anglie na MS volno, hráči se muchlují s partnerkami a… Řádí na jednorožcích!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kdo si hraje, nezlobí. U fotbalistů na světovém šampionátu to platí úplně stejně. Ať kopou za Anglii nebo Brazílii. Jedni se prohánějí na nafukovacích jednorožcích, druzí si berou »špunty« na trénink.Angličané urvali v prvním kole na poslední chvíli výhru 2:1 nad Tuniskem a z Volgogradu se dostali na hotel až v šest ráno. Ale to vůbec nepřekáželo tomu, aby se dopoledne na regeneračním tréninku »vyblbli« v bazénu na nafukovacích jednorožcích.

Prim hrál záložník Jesse Lingard a brankář Jordan Pickford, kteří proměnili vodní plochu v jednu chvíli na rychlostní dráhu a v druhý okamžik na bojový ring.

Kouč Gareth Southgate se sice po mači s Tuniskem na oko mračil a svůj tým pokáral. „Jsme daleko od dokonalosti. Ale z výsledku mám radost,“ říkal po zápase.

Lingard (vpravo) právě osedlal svého jednorožce.
Lingard (vpravo) právě osedlal svého jednorožce.

Svým klukům ale dokázal polevit. Nechal je dokonce na hotel pozvat i manželky a přítelkyně. Což u anglických trenérů nebývá zvykem. Třeba předchozí kouč Albionu Roy Hodgson držel jasné pravidlo: „Žádné ženské, jenom fotbal!“

Co udělá povolený »řemen« uvidí Southgate už v neděli, kdy Angličané nastoupí proti Panamě…

Brazilce utěšovali děti

Hráči kolem hvězdného Neymara neměli náladu na slavení. Plichtili se Švýcary (1:1) a budou se muset ještě otáčet, aby nedopustili šok v podobě nepostupu ze skupiny. Na tréninku dostali hráči povolený doping, mohli se vyřádit se svými ratolestmi. Obránce Marcelo si šel kopnout se svým dvouletým synem Liamem, Casemiro zkoušel kličky se stejně starou dcerou Sarou. Manželky brazilských hvězd vše pečlivě pozorovaly z hlediště tréninkového centra.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud