VIP Sport

8. července 2018 • 17:00

Sexy pózy úchvatné modelky! Mladíkovi z F1 zpestřuje dovolenou na jachtě

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Peníze, rychlá auta a krásné ženy. Všechny tyhle atributy si naplno užívá kanadský závodník formule 1 Lance Stroll (19), který je synem miliardáře Lawrence Strolla. Mezi Velkými cenami tráví mladíček čas na jachtě ve společnosti modelek a jednou z nich je i Američanka Josie Marie Canseco.Strolla do formule 1 dostaly především peníze jeho otce, který má jmění ve výši 2,8 miliardy dolarů (62 miliard korun) a řadí se mezi nejbohatší Kanaďany. Britská stáj Williams tak nepohrdla nabízenými miliony za angažování miliardářského synka. Ze začátku se to týmu moc nevyplácelo, protože Stroll měl často nehody, kdy svůj monopost rozstřelil ve svodidlech.

Přesně před rokem při Velké ceně Ázerbájdžánu však kritikům vytřel zrak, když dojel jako třetí. Letos se ale britské stáji nedaří a je poslední ze všech týmů formule 1. Stroll dokázal pro Williams získat jen čtyři body.

Aby se odprostil od bídné sezony, užíval si volno mezi Velkými cenami na luxusní jachtě s partou přátel v italském Portofinu. Na palubě nechyběla ani americká modelka Josie Marie Canseco. Že by to byla nová rybka, která se chytla na háček mlsného Lance?

Kanadský závodník formule 1 Lance Stroll (19) tráví čas na dovolené na jachtě ve společnosti modelek a jednou z nich je i Američanka Josie Marie Canseco.
Kanadský závodník formule 1 Lance Stroll (19) tráví čas na dovolené na jachtě ve společnosti modelek a jednou z nich je i Američanka Josie Marie Canseco.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud