VIP Sport

8. července 2018 • 17:00

Sexy pózy úchvatné modelky! Mladíkovi z F1 zpestřuje dovolenou na jachtě

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Peníze, rychlá auta a krásné ženy. Všechny tyhle atributy si naplno užívá kanadský závodník formule 1 Lance Stroll (19), který je synem miliardáře Lawrence Strolla. Mezi Velkými cenami tráví mladíček čas na jachtě ve společnosti modelek a jednou z nich je i Američanka Josie Marie Canseco.Strolla do formule 1 dostaly především peníze jeho otce, který má jmění ve výši 2,8 miliardy dolarů (62 miliard korun) a řadí se mezi nejbohatší Kanaďany. Britská stáj Williams tak nepohrdla nabízenými miliony za angažování miliardářského synka. Ze začátku se to týmu moc nevyplácelo, protože Stroll měl často nehody, kdy svůj monopost rozstřelil ve svodidlech.

Přesně před rokem při Velké ceně Ázerbájdžánu však kritikům vytřel zrak, když dojel jako třetí. Letos se ale britské stáji nedaří a je poslední ze všech týmů formule 1. Stroll dokázal pro Williams získat jen čtyři body.

Aby se odprostil od bídné sezony, užíval si volno mezi Velkými cenami na luxusní jachtě s partou přátel v italském Portofinu. Na palubě nechyběla ani americká modelka Josie Marie Canseco. Že by to byla nová rybka, která se chytla na háček mlsného Lance?

Americká modelka má dokonalé křivky
Americká modelka má dokonalé křivky

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze