VIP Sport

23. června 2018 • 16:45

Šatny na MS se podobají kostelům i ovocným trhům: Tajemství fotbalových kabin!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Každý hráč má svůj rituál. Každá kabina na fotbalovém mistrovství v Rusku má své tajemství. Někomu stačí chrániče s fotkou rodiny, jiní se musí před zápasem pomodlit u oltářů s obrázky svatých, jiní se zase občerství ovocem.Šatny jihoamerických týmů? To je tak trochu kostel, tak trochu ovocný trh, ale samozřejmě nesmí chybět i sportovní vybavení.

Evropské týmy jsou o poznání skromnější. Rusové si třeba potrpí na vdolky, německý útočník Thomas Müller zas musí mít připravené svoje chrániče s nápisem Poldi, které odkazují na jeho bývalého spoluhráče Lukase Podolskiho.

Rusové se musí hlavně dobře občerstvit.
Rusové se musí hlavně dobře občerstvit.

Argentina

Lionel Messi, Agüero a spol. potřebovali po plichtě s Islandem pomoct z vyšších míst. Možná proto si udělali v kabině pod televizorem mobilní oltář.

V argentinské kabině je i mobilní oltář.V argentinské kabině je i mobilní oltář.

Peru

Obrázky svatých i svíčky. I peruánští fotbalisté mají uprostřed kabiny prostor pro modlitby. Ale ani ten jim nepomohl, ve skupině prohráli s Dánskem i Francií.

V šatně Peru se hodně hráčů modlí. K postupu to ale nestačilo.V šatně Peru se hodně hráčů modlí. K postupu to ale nestačilo.

Rusko

Domácí bohatýři si potrpí na jídlo. Na stolech v kabině tak musí být připravené ovoce, energetické nápoje a v igelitu balené vdolky.

Rusové se musí hlavně dobře občerstvit.Rusové se musí hlavně dobře občerstvit.

Uruguay

Luis Suárez má na svém místě pečlivě připravené veškeré »pracovní« oblečení. Nesmí chybět i obrázek rodiny, který má uruguayský snajpr i na svých chráničích.

Suaréz a jeho místečko.Suaréz a jeho místečko.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud